Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте на всички . Аз се казвам Цветомир а накратко Цеко . От Русе съм . Художник . Роден - 20.01.1970 . Свиря на бас и на китара а от 10-ина год. и на синтита там разни . Увлечение - прог рока от 80-те та до наши дни . Тежичка музичка направена добре съшо не отказвам . Неосъшествена мечта - в шеги и закачки да си трупам пачки . Непосетена страна - Венецуела - там средногодишната температура е 26 градуса . Неизпълнимо желание - да забравя че съм гледал Междузвезни войни - 4 5 и 6 серия за да мога да ги гледам пак . Неотмена потребност - всеки ден ново ДВД на Dream Theater . Неочакван празник - деня в който ще спрат Шоуто на слави - с много малка буква . Необходимост - да спра дотук щото....Това е . Адрес за контакт чрез Skype – Zanev1970 . Чао на всички и кураж - малко остана след има няма 5 милиарда години слънцето така или иначе ще угасне...Искрено ваш Цеко . :headbang:

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл :hello:

Пожелавам ти много хубави теми и малко флъдене по тях :headbang:

(само че май трябва да е шоуто, не Шоуто)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, човекът е култов, вижте му темата с проекта и го чуйте!

е такива ора требат тука.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D :hello:

Компанията от Русе се множим :)

Здравей, приятно прекарване във форума! :D

edit: Междузвездни Войни :headbang::)

И аз съм фен :)

Редактирано от _-BlackDragon-_

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-оригиналното представя, което съм чел тук :virtuoz:

Личи си, че душа на творец носиш...не можеш да бъдеш вкаран в някакви си рамки и стандарти. :P

Успех.

BTW: дай да видим и малко художествени работи...сигурен съм, че ще са добри поне колкото музиката ти :virtuoz:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! :hello: Наистина много хубаво представяне.Дано да ти хареса тук.Мисля че има какво да научиш! :happy:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Неочакван празник - деня в който ще спрат Шоуто на слави - с много малка буква .

:happy: Човече,рулираш! :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо прискърбие ви съобщавам, че вчера Цеко(Цветомир Занев) е починал от инфаркт в русенска болница, чакайки пред кардиологичен кабинет.

Почивай в мир, Цеко!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RIP :(

Невероятен музикант - помня с носталгия и удоволствие страхотните му джемове и лекото и шеговито общуване :( 

• Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RIP !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека почива в мир!Наистина страхотни джемове имаше с негово участие!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега научавам тази лоша новина. Не съм го познавал лично , но впечатленията ми  бяха , че е  талантлив човек, с реални преценки. 
Едни от най добре прекараните ми часове из  този форум са били благодарение на него.
Нека почива в мир.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също сега научавам...млад човек...дано вече е в музикантския рай... :no:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P!

Набора е бил една седмица роден преди мен.

Преди 10-тина години изгубих, близка приятелка, почина също от инфаркт, сърдечното

на 3-та градска не я спасиха. Там си отиде и детето на прецедента.

Не знам, кога е лекарска грешка, кога съдба, кога скапана държава...знам, че преди това, лекарите в същото отделение бяха яли бой...дали са си го заслужили, дали нещо се решава така...

А живота е миг от вечността. Изгаря бързо, като кибритена клечка. Но оставя малко светлина в мрака. Поне при някои хора.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RIP !!!

Преди 9 години, именно той ме нави, да си взема един бас на Ibanez, който в последствие, бе продаден от мен на безценица (просто смених марката), но човека беше, повече от отзивчив и готин ...

:crying:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.