Jump to content
Българският форум за музиканти

Обсъждане на новата система за продажби


Recommended Posts

Имам две предложения, макар че едното май някой го засегна по-горе, а именно в общото поле с обявите пред всяка да се вижда снимка, както е в ибей. Сега обявите са малко и погледа бързо обхваща всички, но скоро ще е по-лесна ориентацията по снимки, след което по описание.

Другото е брояч на обявите в сайта. Не, че е съществено, но защо пък да го няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е то, не се ли виждат снимките?

При мен с IE8 се виждат.

Там където ги няма, хората са пейстнали линк вместо attached file.

 

При мен обаче, пък не се разтварят в голям размер при кликване, а се отварят в нов прозорец, но със същия малък размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да избереш кагетория и тогава ще видиш всички обяви с малки снимчици вляво. ;)

Снимките липсват само на началната страница, но там обявите не са сортирани по раздел инструменти.

 

Което ме подсеща, че някой хора още не се ориентират правилно в категорийте.

 

Например масово се продават ЕФЕКТИ в под-раздел КИТАРИ-ЕЛЕКТРИЧЕСКИ, а не в раздел КИТАРИ-ЕФЕКТИ.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ако цъкнеш на "Виж всички" Ще видиш последно добавените ( или там раздела върху, който си цъкнал ) със снимки.

За сега има гратисен период в който правилата не се налагат строго. Но се надявам до месец-два да свикнат всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмисля ли се плащане през Epay или EasyPay? Нямам нито пейпал нито moneybookers и не мисля да си правя. Или поне банков превод? Знам че няма готови модули за phpPRObid-a но пък не е трудно да се направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как мога да виляза със съществуващия си акаунт от форума в базара при положение, че влизам през Туитър (това се наложи тъй като системата ми затри стария акаунт един щастлив ден и не ми се искаше да си правя нов като newbies)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си нов акаунт в базара с потребителското ти име тук. После ми пиши лично съобщение и ще оправя нещата. Но в базара няма да може да влизаш с Туитър за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.