Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся добър и доказан учител по китара в София


Recommended Posts

И аз да се включа задочно в темата,понеже я следя цял ден и се чудех докъде ще стигнете...И исках да питам теб-автора на темата,дори и да имаше такъв учител който отговаря на зададените от теб критерии - какво можеш да предложиш ти като ученик-все пак това е процес в който участват 2 страни!

Редактирано от serengeti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа задочно в темата,понеже я следя цял ден и се чудех докъде ще стигнете...И исках да питам теб-автора на темата,дори и да имаше такъв учител който отговаря на зададените от теб критерии - какво можеш да предложиш ти като ученик-все пак това е процес в който участват 2 страни!

 

отдаденост, имам някаква култура в този въпрос. знам, как въври процеса, за тва тука се изка дисциплина. по-нататък ще се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ти едно изречение грамотно не можеш да напишеш, за каква култура говориш...

И аз търсех добър и доказан лютиер да ми сетъпне баса- да е по-надут, с реноме...направи го един приятел- китарист (единственият китарист, който понасям, by the way :greenball: ).

А дано си намериш и ти, каквото търсиш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Ти едно изречение грамотно не можеш да напишеш, за каква култура говориш...

И аз търсех добър и доказан лютиер да ми сетъпне баса- да е по-надут, с реноме...направи го един приятел- китарист (единственият китарист, който понасям, by the way :greenball: ).

А дано си намериш и ти, каквото търсиш. ;)

 

аре да не се заяждаме, защото пиша много по-добре от много хора, които живеят тук. да те видя тебе, ако си израснал в друга страна и си живял там 18 години. Да ти чуя руския и английския. Намека го разбра, нали?

Редактирано от mad_season
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме е грижа кой къде е живял, кой колко е учил.

Изреченията на всички езици започват с главна буква, например.

"Намекът" не го разбрах.

:cheers2:

 

Жалко, това е интернет и реално ама нямам никакво намерение да ти пиша защо е по-удобно да пиша бързо и с малки букви. Това беше форум за китаристи, нали? Граматика.бг е на друго място. Ако искам ще пиша грамотно, ако иЗкам не. Все още никакви препоръки, а само заяждане. Май наистина няма китаристи в тая страна бре, само по форуми седят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее подивили са те по чукотка братле .Со кротце со благо..Пийс... :cheers: Много мускул и напъване за нищо.Ако си бил път чаааак от Съветсия Съюз да ни кажеш че тука няма китаристи, дето да могат да те научат на нещо...Много мило от твоя страна...А аз лично се нагърбвам с тежкото бреме да науча САЧ БУГИ както на теб ти харесва.С всички бендове пинизи заврънкулки и даже с повторенията...Дори и ще дам всичко от себе си и ще го свиря гол по скъсани руски кубинки с кафяви връзки за пълнота на картината..Важното е да останеш доволен..с уважение Гого

 

АААА забравих да допълня ....теглих чоп допреди малко и ми се падна че ще подготвя произведението на така обичания от мен инструмент : Нещавена каба гайда

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Лелееее подивили са те по чукотка братле .Со кротце со благо..Пийс... :cheers: Много мускул и напъване за нищо.Ако си бил път чаааак от Съветсия Съюз да ни кажеш че тука няма китаристи, дето да могат да те научат на нещо...Много мило от твоя страна...А аз лично се нагърбвам с тежкото бреме да науча САЧ БУГИ както на теб ти харесва.С всички бендове пинизи заврънкулки и даже с повторенията...Дори и ще дам всичко от себе си и ще го свиря гол по скъсани руски кубинки с кафяви връзки за пълнота на картината..Важното е да останеш доволен..с уважение Гого

 

АААА забравих да допълня ....теглих чоп допреди малко и ми се падна че ще подготвя произведението на така обичания от мен инструмент : Нещавена каба гайда

 

виновен ли съм, че не сме на това ниво? давам пример, но отговор няма. значи реално няма. или поне не се навъртат тук. щом ви е засегнало така и няма адекватен отговор, ами, значи така се получава - няма такива китаристи.

Редактирано от mad_season
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такива китаристи.

 

Еврика! Най-накрая достигна до истината. В България руски фюжън-рок хипер виртуозни ултра преподаватели китаристи явно няма. В Русия обаче, както всички разбрахме, недостиг на такива няма.

 

П.п.: не се притеснявай - културният шок и аклиматизацията скоро ще минат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такива китаристи.

 

Еврика! Най-накрая достигна до истината. В България руски фюжън-рок хипер виртуозни ултра преподаватели китаристи явно няма. В Русия обаче, както всички разбрахме, недостиг на такива няма.

 

П.п.: не се притеснявай - културният шок и аклиматизацията скоро ще минат...

 

Много ирония, много нещо. А да напишете като хората, че не познавате такива или че няма от самото начало не можахте. Е как, то нали без да стане спор няма как. Супер тогава, ако някой си налбантов не направи школа или поне двама-трима ученици все ще сме си така. Ама за кво ни е друго? Нали има Пайнер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко информация за обучение по музика в България. http://mysound.bg/?act=article&id=10791

Редактирано от travelcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, наистина нещо за теб. Бях му на миналия уъркшоп в Пловдив, пича свири точно в посоката която те интересува (рок&фюжън шред), техничен по желания от теб начин (тапинги, чикън пикинг легато и тн) и явно е често из България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама за кво ни е друго? Нали има Пайнер.

Така е, освен шред манЯци и Пайнер диви други изпълнители в музикалната вселена не съществуват, и понеже в БГ няма качествени шредъри, които да преподават този прекрасен жанр всички в крайна сметка сме фенове на бай Митьо и неговия продукт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.