Jump to content
Българският форум за музиканти

Безплатна Drum Sample Library - Jazz,bossa,country


Recommended Posts

Става за Battery, Kontakt (щото става за Battery :virtuoz: ) след конверсии вероятно и за други семплери ше става.

 

Enjoy :)

 

http://www.pettinhouse.com/

 

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще има голяма 24 битова библиотека Дръмс и Перкусии на различни нива - четки пръчки палки и т.н.т, която ще можете свободно да я ползвате - дори преработвате Тя ще е под Криейтив Комонс лиценз САМПЛЕ+ от сдружение "ВОКС" най вероятно на нашия сайт в УСА ще се намира

Остава само да имам време и да я направя, но това го мисля от година и се надявам скоро да го реализирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би било много добре това.. А може ли да направя малка заявка във връзка с нея? Ето предложенията:

1. За всеки инструмент от комплекта да има поне по 2 а най-добре 3 различни височини на тона с цел да се избегне картечния ефект..

2. Желателно е четки освен на соло-барабана да има и на алтовете и на чинелите.. Особено ценно би било едно въртене на четката по чинела, което да призная не знам как се казва, и което го няма в нито една библиотека..

Ако се сетя още нещо, ще се обадя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала. waitin'. :godbless::godbless:

 

бтв, а барабани и микрофони добри? То след записа е редактиране, гейтване,

чудеса.... Амбициозна задача и наистина евала за усилията... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ни ДЖАЗ !!! барабанист под наем да му скъсаме нервите за ден два ??? дивидентите ще са му, че ще стане известен по цял свят ако не е вече :godbless: може и да го поиме с бира през почивката. Който е заинтересован нека ми драсне тук или по пощата admin@cmusicforum.com ... Бобалана може да дойде да помага че той е писал повече дръмс от мен???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала. waitin'. :godbless::godbless:

 

бтв, а барабани и микрофони добри? То след записа е редактиране, гейтване,

чудеса.... Амбициозна задача и наистина евала за усилията... :godbless:

колкото толкова ... баба ти се с нойман е записвала барабаните :П. Но може и ноймани да взема ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз там освен за стойка за некой мик не знам за к'во друго може да свърша работа, но ако трябва, съм насреща..

еми да ми натискаш рекърд от контролната стая пак е помощ и да казваш кое става кое не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз там освен за стойка за некой мик не знам за к'во друго може да свърша работа, но ако трябва, съм насреща..

:D:bravo::happy::D

От мене четките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз там освен за стойка за некой мик не знам за к'во друго може да свърша работа, но ако трябва, съм насреща..

:(;);):D

От мене четките.

четки имам, барабанист и време нямам .... Уикенда студиото е ангажирано по дефоулт ... трябва да е през седмицата някой ден който и аз съм свободен .... барабанист да се намери все ще измислим нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.