Jump to content
Българският форум за музиканти

правоспособност за музикант


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

...По принцип за свирене на популярна музика няма нужда от кой-знае какво образование. ... Визията на изпълнителите е водеща. ...музикален критерий за качество се явява прецизното ритмично изпълнение на музиката както и качеството на произведения звук ....

 

Публиката е субективен критерий за качество при оценката на дадена група или изпълнител. В болшинството случаи слушателите на популярна музика имат сравнително ...неустановен обективен критерий за качество...

:thumbs_up:

Нека илюстрирам думите ти с едно поп парче, любимо за мен(и аз харесвам поп музика по някакви си мои критерии, различни от гореизброените, може би защото обичам да танцувам, а и понякога се уморявам от сложни класически или джазови конструкции). Chilly - We Are The Pop Kings

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами братко,това не е концерт по желание,каквото ти кажат свириш/пускаш иначе си OUT!Както казах-низ от компромиси,като във всяка друга работа,ти си преценяваш кое как ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта е компромисите да бъдат минимални. Правите си каквато искате музика, даваш списък с репертоара си на собственик/работодател на клуб, ресторант, бар и др. и му казваш, че свириш това и само това и нищо(или почти нищо), което не ме кефи. Ако иска да се разбереме и да действаме. Но за да си толкова категоричен и твърд трябва да има нещо сигурно в живота ти, например и друга дейност, от която се издържаш, или шестица от Тото-то. hysterical.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Абсолютно вярно!А щом веднъж човек реши дали това ще му е професия или не,мисля много бързо си дава отговор и на въпроса до къде ще стигне в компромисите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.