Jump to content
Българският форум за музиканти

Stagg Vs. Squier


Raxus

Recommended Posts

направо да преминем към смисъла от форуми като този

или Смисъла генерално :angry:

Аз бих взел Скуайъра

щото имам скуайър и щото доста негативни неща четях тук за грифове на стагг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

чудя се защо въобще се постват такива неми????И как може да се сравни Скуаиер със Стаг :blink:  :blink:

а аз се чудя от смисъла на постове като твоя ;)

И по точнона какво се чудиш...не че нещо ама сигурно си купуваш буклуците които заливат пазара само защото е "мъж го искам сега го искам"...и даи да дадем 50 кинта по-малко и да си хвърлим придобивката след 5 месеца, само защото е направена некачествено...Не искам изказването ми да прозвучи като заяждане, но Стаг за китари,мисля не веднъж съм казвал, са пълен хал-хабер,да се случи добра китара 1:1500 примерно...а и ще ти задам следния въпрос: Защо не си купи Stagg за 500 лв а ги даде за Джаксън :o:o;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудя се защо въобще се постват такива неми????И как може да се сравни Скуаиер със Стаг :o  :o

а аз се чудя от смисъла на постове като твоя ;)

И по точнона какво се чудиш...не че нещо ама сигурно си купуваш буклуците които заливат пазара само защото е "мъж го искам сега го искам"...и даи да дадем 50 кинта по-малко и да си хвърлим придобивката след 5 месеца, само защото е направена некачествено...Не искам изказването ми да прозвучи като заяждане, но Стаг за китари,мисля не веднъж съм казвал, са пълен хал-хабер,да се случи добра китара 1:1500 примерно...а и ще ти задам следния въпрос: Защо не си купи Stagg за 500 лв а ги даде за Джаксън ;););)

Фен, "хал-хабер" със сигурност не е с този смисъл, който влагаш в него, така че не се изказвай неподготвен ;)

 

Не знам защо трябва да се повтаряме 10000 пъти Стагг, Скуайър, за 300 кинта. Затова е измислено понятието "ценови клас" - та в този ценови клас всичко, което ще си вземеш от серийните китари е въпрос на късмет. Със сигурност няма да е последната китара, която ще си вземеш - 'щото е ясно, че не е върха на сладоледа.

Аз бая китари съм имал късмета да пипна и това ей на съм го установил.

Освен това като общо правило - една до една от една и съща марка и модел няма еднакви - винаги има известна разлика. Зат'ва и се спомена доста пъти - хваща се пробва се и което ти е удобно...

туй то от мен ;):blink::blink:;)

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам чувството че всеки ден се казва едно и също по тази тема. обаче все се намира някой който пак да повдигне вече 100 пъти обсъдения въпрос. гледам и се чудя, аджеба, толкоз ли е сложно да се проумее цялата работа или ще се дъвчете и карате вечно :blink:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм се изказал както трябва и не е разбрана мисълта ми - тя е към всеки , който не чете какво е написал другия , а го пише пак .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squier по мое мнение.. Аз съм със Скуайър.. и съм доволен ( гриф , тяло , изработка ) И аз съм на мнение че Стаг пуснаха сносни акустични китари но късаейки со до ел. избери Стратокастера :cheers:

Ае! и дано околните не се ядат повече ( че става навик )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е до интерес и пробване. Аз имам един Стаг, който бих казал, че не беше за 300 лева... 13807.jpg

 

Има много якичък звучец и имам доста да се изказвам положително за тези китари. Нови са на пазара, но не ги подценявайте. След някоя друга година ще се фукате и вие с новия си Супер Скъп Стаг. ^_^ Не робувайте на марките, те не правят китариста.

Както казах не е само марката, хора, има и желан звук. Когато го купувах имах парички и да си взема нещо по-известно от Стаг, но ей ме на... За тежка музика е звяр, струните легнаха нисичко над грифчето и съм един щастлив псевдо-китарист с доста мощно звучаща китара.

Дет се вика... въпрос на вкус... и аз не ям риба, а много го обичат туй жовотну на масата си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..а и ще ти задам следния въпрос: Защо не си купи Stagg за 500 лв а ги даде за Джаксън :):):dance:

Да е това нещо пък ще кажеш че е велико...Джаксън за 500 лв...и сега като е Дйаксон да не е висок клас китара или нещо велико? Ха..глупости...свирил съм на такъв велик индонезииски Джаксън и не видях никакви предпоставки за китара от по-висок клас...в интерес на истината..където е Джаксън за 500 лв...там е и Стаг за 500.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е до интерес и пробване. Аз имам един Стаг, който бих казал, че не беше за 300 лева... 13807.jpg

 

Има много якичък звучец и имам доста да се изказвам положително за тези китари. Нови са на пазара, но не ги подценявайте. След някоя друга година ще се фукате и вие с новия си Супер Скъп Стаг. ;) Не робувайте на марките, те не правят китариста.

Както казах не е само марката, хора, има и желан звук. Когато го купувах имах парички и да си взема нещо по-известно от Стаг, но ей ме на... За тежка музика е звяр, струните легнаха нисичко над грифчето и съм един щастлив псевдо-китарист с доста мощно звучаща китара.

Дет се вика... въпрос на вкус... и аз не ям риба, а много го обичат туй жовотну на масата си...

Между другото тоя Стаг ми изглежда на мноого къртещ мивки... Не съм противник на Стаг де! може и даимат яки модели. Специално този е страхотен .. напомня ми на PRS.

Въпрос на избор... вкус и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в интерес на истината..където е Джаксън за 500 лв...там е и Стаг за 500.....

от това ти твърдение си проличава колко си свирил на такива китари :)

 

само са протокола моя не е от 500 ;)

 

П.С. извинявам се за офтопика ама понякога не се въздържам на неподготвени изказвание...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.