Jump to content
Българският форум за музиканти

Форума Е Станал На Гъз


Recommended Posts

Кво стаа с тоя форум ???

Ако оставим настрана грозната визия постоянно ми дава някви грешки и половината теми се отварят само на четен час....

Жалка работа....

Редактирано от biala
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - форумът работи без проблеми!

Второ - с този език ще си говориш на дружките, защото само те ще толерират това.

Трето - като не те кефи, не го яж!

Четвърто - наистина няма медиуми сред нас, та ако имаш грижи с акаунта си, по-добре дай информация, за да можем да ти помогнем с жалката работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха docc сцепи! :hysterical:

Мен пък много ме кефи,че сега като щракна на тема която съм чел ми дава точно последния коменмтар, който съм чел и това помага да не прелиствам като идиот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онова малко прозорче , което излизаше когато имаш лс , на мен ми липсва, щото съм от разсеяните и може да не забележа дълго време, че са ми пратили съобщение. А преди нямаше как да не забележа, защото съобщението изскачаше най отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз му свикнах, чак на гъз не е станал.

Има си някои проблеми, де- получих преди няколко часа някакво ново съобщение от юни 2010, което явно не беше за мен... :D

Но да не издребняваме. :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - форумът работи без проблеми!

Второ - с този език ще си говориш на дружките, защото само те ще толерират това.

Трето - като не те кефи, не го яж!

Четвърто - наистина няма медиуми сред нас, та ако имаш грижи с акаунта си, по-добре дай информация, за да можем да ти помогнем с жалката работа!

 

 

Баси съпорта който предлагате - ми щом ще сте такива учтиви - сами ще си пишете тука!!!

Баси тъпака !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мале, мале, мале ... колко злоба, колко негативизъм лъха ...

 

Явно май само ти имаш проблем с форума, ама на ракетата и задмониторното устройство, все някой друг им крив. Като не ти харесва спри да го ползваш, никой не те кара на сила. А и както хиляди пъти е обяснено, че "мародераторите" и администраторите правят всичко безплатно и то само в свободното си време за да има къде ти да ... си показваш високата култура.

 

Поздрави!

Герги

 

П.П.: Подкрепям ultramega за поп-ъпче за ново Л.С., че и аз съм доста отвеян, а мейла не си го проверявам въобще :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивото на предупреждение на biala коригирано успешно и беше логнато. :greenangel: Приятно излежаване на наказанието и търсене на форум, в който ще те търпят. Ние, останалите 20 000 потребителя, ще си пишем културно.

 

П.П. Никога не съм си позволявал така да се държа с потребител, но ти просто провокираш на 100%. И недей да говориш на съпорта как да съпортва. ;)

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.