Jump to content
Българският форум за музиканти

Контрастът На Цветовата Схема


Recommended Posts

Контрастът на цветовата схема на форума ми идва малко в повече, по-специално тъмносините фаши.

Вероятно не съм си сетнал добре настройките, но засега ме дразни и смесването на английски и български надписи.

Ако намирате за полезно - коригирайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен новият облик и функции на форума страшно много ми харесват.Особено падащите менюта,които са доста по-удобни от предишните.Абе изобщо изглежда много по-съвременно.Едно браво на админите и модераторите от мен ;).Вярно,че в началото като влязох и бях стресиран,ама сега :) . Остава само всичко да заработи и както трябва и ще е 6 точки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ужас!

хайде добре, нека да е като новото, ама да изглежда като старото

чалгарите със самосвирките съвсем ще изпаднат в уплах

абе отвратитЛена история, аз дето отварям форума през 2 минути ще взема да се откажа от тоя си навик.

особено ужасен е тоя courier в new post, и че няма fast reply. то и преди си нямаше, де.

и рекламите турени посред страницата

 

разбирам, че всичко в момента е в ужасно работно състояние, подкрепям напълно усилията ви и, ако кажете с какво, мога да помогна, чаткам ги нещата. и от сърце ви се моля - да стане работата докрай, щото така ме болят очите, да не говорим за душата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам си бутончето "ГОРЕ", дето беше долу вляво на всеки пост, сега там се мъдри "report" и на няколко пъти за една бройка да стана доносник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.