Jump to content
Българският форум за музиканти

Namm 2011 - Новини


a_panov

Recommended Posts

Казвайте какво ново има! Накой ще наблажат ушички а много само очички. Zoom G3 го видях на картинка, в един форум се говори за Boss GT-next, или следващия GT който всички го чакаме. Digitech са пуснали моделинг комбо. VOX, Line6, TC Electronics, KORG, Rocktron и др. всички те имат по нещо ново за музикантите. Миналата година ми харесаха продукти като BOSS Me25 и ZOOM G2.1Nu...

 

http://www.bestofnamm.com/products/for/guitar

 

Представлението ще продължи от 13 до 16 януари този година.

http://www.namm.org/thenammshow/2011/events/friday

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тазгодишният NAMM го чаках с голямо нетърпение, защото в денят на откриването му Ibanez си пуснаха достъпен каталога с новите модели за 2011 година. Други фирми мен не ме вълнуват. За жалост освен нови финиши почти всичко е познато от 2010 линията. Имат новаторска идея с новата линия Premium, която по моя справка си обяснявам като нещо междинно между регулярните RG-та и Prestige линията им, тъй като по-първа информация (все пак от 2 дни светът ги вижда за първи път) моделите се произвеждат в Индонезия, но явно се гони качеството на Prestige. Навярно таргет групата на новата Premium линия са хора, неможещи да си позволят цената на Prestige, но пък искащи максимално близко до тяхното качество на малко по-поносима цена. Просто си разсъждавам. :)

 

Все пак голямото ново изключение за мен е RGD2120Z но не във финиша, който беше до момента а в такъв като на 7 струнната версия - черен матов, който липсваше в 2010 моделът им. Доколкото видях от

на NAMM е обявен на цена $1600. Мисля, че това ще ми е покупката за тази година, живот и здраве на лято за рожденният ми ден. Много добра традиция си създадох - за рожден ден си подарявам сам на себе си по един Prestige. :hysterical: Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez си пуснаха достъпен каталога с новите модели за 2011 година. Други фирми мен не ме вълнуват
Ясно,че си фен,ма ти Гибсън пипал ли си някога?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да, пипал съм. Защо го казваш така, сякаш нещо толкова недостъпно и вълнуващо е да пипнеш Гибсън? Малко на преиграване отиват нещата. И малко менторски ми се струва тонът ти? И малко се дразня от това, разбери ме. Големи хора сме, пипали сме доста неща ... и не само китари. Ясно е на всички, че си им голям фен. Е аз не съм. Грифът им е в личният ми Worst Top 3. Отделно и други неща не ми харесват, но болезнено зацепващо лакирана бейзболна бухалка няма как да ме впечатли. И за да съм в унисон с теб - Ясно, че си фен, ма ти Ibanez LACS (L.A. Custom Shop) пипал ли си някога?

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Не ми е менторски тона,но за двайсетина години свирене съм се убедил,че ЗА МЕН това е най-добрата китара като звук и т.н.,имам и един стар Стратокастър,който не пада по-долу.

Ибанци съм пипал доста,но ме дразни тънкия гриф (явно ми е голяма ръката) и безхарактерния саунд - пак според мен,защото ми харесва музиката от 60-70-те,когато са свирили на такива инструменти (фендер и гибсън основно) и твоята любима марка не е съществувала още.

Мир :)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Малко преиграх и аз, признавам си ...

На мен пък точно тънкия гриф ми е най-голямата благинка. Както и да е. Мир. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/user/lmsjr?blend=1&ob=5

Последните му клипове са от Намм 2011.

ПП.Вугера(Беригингер)Пускат копие на Меса Трипъл Ректифайър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/user/lmsjr?blend=1&ob=5

Последните му клипове са от Намм 2011.

ПП.Вугера(Беригингер)Пускат копие на Меса Трипъл Ректифайър.

Мн се накефих на тоя ТриРек :icon_shithappens: Сега ще чакаме dingle1 да го набичи!!!

Редактирано от synyster_vengeance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NAMM 2011 - Mesa/Boogie Royal Atlantic RA-100

Има го също и в 30 ватов лънч бос вариант-сложен е и Ефекс Луп и Ревърб за разлика от 15 ватовия.

NAMM 2011 - Orange OPC

Компютър,усилвател и пр.Направо се шашнах като го видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.