Jump to content
Българският форум за музиканти

G.rock Няколко кавърчета


herz07

Recommended Posts

Звукът си е като във всяка репетиционна,но това е положението,сори!

 

 

 

 

 

Ами приятно слушане и да извиняват тези,на които ще им развалим слуха! ;)

Редактирано от herz07
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотни са.. :oops: Много ми стана приятно да слушам.Има грешчици, НО в една момичешка банда за мен са най важни инструментите за звучат заедно и вярно.Тук всички имат бъдеще като музиканти.Всички знаем че барабаните и баса не са най-женските инструменти.Там си трябва физика...ама вижте акк мометата се справят.Голямо бъдеще..само Ванка дръж ги под око и право напред ...Успех!!!

 

Пс.Честит имен ден Ванка... жив и здрав да си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка,мерси за поздравите,мисля да запразнувам от обяд.По-интересно е че като сбърка басистката гледа свенливо и се подсмихва,а китаристката се прави ,че нищо не е станало :oops: Иначе за бъдеще-колко да е бъдеще-още две години,докато завършат гимназията,а после...

Поздрави на бандата и по-вече мажор в минора и по-малко минор в мажора тая година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ве Жоре, бютифул френдшип е едно.

А че девойките мрънкат е друго.

Ритъма ОК. Ама няма такъв хленч

Преди година имаше записи от същата репетизионна.

Инструментите са дръпнали. Браво.

Ама това е несериозно. Такива песни да се пеят по този начин.

Бахмааму аз съм фен. Кефя се на кавъри. Ама рокът си иска Хъс...

Това ми е като лична обида.

Концерти се правят, обявяват, вероятно и плащат. И там ако е така зае'...

Иначе честит имен ден.

Хвала за мениджърското начинание.

Евала за рекламата ама продуктът не е готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певиците малко по разчупено няма да е зле,там да вземат по едно дайре или шише бира за имидж,ма така на моменти все едно ще залюпят семки,китаристките кефят :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен herz07 за пионерското начинание с гърли-рок бандата и наздраве за именния ден!

 

Преди време гледах едно по-статично изпълнение на групата, сега определено са пораснали, по-добре почва да става, пътят е дълъг.. продължавайте смело напред, като за деца '95 -'96 набор са много добре и при това момичета, браво!

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за пожеланията и забележките на всички и затова,че ни отделихте от свободното си време!Ще си вземем поука ! Просто не знаехме,че тук се качват само завършени продукти и затова се извиняваме за суровия материал!Хайде "Наздраве" на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер са момите, аз нямам много забележки даже ми харесва. особено Юлияна и Тина.

кой каза че се качвали само завършени продукти, който не харесва да си гледа работата :greenangel::P

докарай ги във варна да направят едно участие, ако трябва може да бъде и съвместно.

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имаме вече пробив!Групата беше дефлорирана преди два дни и вече не е само от моми,а е с барабанист. :)

 

 

защо ли си мисля че дефлорацията е термин с друго значение по принцип :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.