Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer или Phonic


vlad0

Recommended Posts

Здравейте. Търсех много из форума за нещо по моя случай, но понеже не намерих нищо реших да пусна тази тема. По случая: Смятам да си купя смесителен пулт. Нямам намерение нито да записвам с него, нито да го използвам на сцена, просто търся нещо с приличен звук за да свирим 3-4 човека + 1-2 микрофона вкъщи :):):drummer::rocker: . Търся евтин вариант и засега съм се спрял на два :

 

BEHRINGER XENYX1002 - 138 лв ИЛИ

PHONIC MU1002 - 116 лв

 

Пултовете са почти еднакви на външен вид, даже доколкото видях и функциите им са еднакви. Въпросът ми е струва ли си да платя 22лв. повече за това, че е Behringer, или и PHONIC би ме устройвал напълно ? Благодаря предварително :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се казва и двете са една и съща грешка :)

 

а с тези 22лв може да си купиш струни примерно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се казва и двете са една и съща грешка :)

 

а с тези 22лв може да си купиш струни примерно

 

 

Благодаря ти много за мнението, ако има и други моля да споделят и те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен виж сервизните и гаранционни условия на единия и другия, че тия евтинийки не винаги работят предсказуемо за по-продължителен период. Иначе и двете са едно и също .... м-м-м-м ... серийно евтино китайско производство. :butcher:

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам доста хора с мискери на B и никой от тях не се е оплаквал да му се е развалил. И аз минал през такъв- никакви проблеми (но все пак не съм го и ползвал много активно). С Phonic нямам опит, но предполагам, че положението е сходно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел, който от доста време си ползва два Phonic-a и няма никаква грижа с тях. Явно е въпрос на бройка. Освен тези двете марки в този клас имаше и едни Soundcraft Compact, но нещо ми се губят от погледа напоследък. Не съм виждал някой да ги продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.