Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос относно кубе.... отново


Ev1L4o_

Recommended Posts

Така с риск да се повторя и да ви звуча жалко ето ми въпроса:

 

Търся кубенце, до към 160 лв. около 15 - 30 вата ( логично ). За вкъщи предимно.

В сайтовете musicwolrd.bg i bad_link.eu няма абсолютно никакъв избор.

 

Ще Ви помоля, ако може, да ми дадете линкчета към други бг сайтове, не толкова популярни или чуждестранни, който ще искат доставка не повече от кам 10-15 лв, защото много прерових и останах разочарован от доставката - към 30 евро ( Thomas, musicstore и тн. )

Търся за толкоз пари, защото съм още ученик и ме очакват много други разходи, така че няма да мога да съберя повече пари.

 

Ще съм доволен на ясни отговори, а не от сорта на : "с тези пари само вятъра храниш" или подобни. Нямам друго кубе и искам това да ми е първото за да ме стимулира да свиря и да си купя по натам нещо стойностно, ако ме разбирате.

 

Благодаря предварително!

:wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

thomann.de с поръчка през musicworld.bg. Няма да плащаш доставка и потърси малко във форума преди да си задаваш въпросите по този начин.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така с риск да се повторя и да ви звуча жалко ето ми въпроса:

 

Търся кубенце, до към 160 лв. около 15 - 30 вата ( логично ). За вкъщи предимно.

В сайтовете musicwolrd.bg i bad_link.eu няма абсолютно никакъв избор.

 

Ще Ви помоля, ако може, да ми дадете линкчета към други бг сайтове, не толкова популярни или чуждестранни, който ще искат доставка не повече от кам 10-15 лв, защото много прерових и останах разочарован от доставката - към 30 евро ( Thomas, musicstore и тн. )

Търся за толкоз пари, защото съм още ученик и ме очакват много други разходи, така че няма да мога да съберя повече пари.

 

Ще съм доволен на ясни отговори, а не от сорта на : "с тези пари само вятъра храниш" или подобни. Нямам друго кубе и искам това да ми е първото за да ме стимулира да свиря и да си купя по натам нещо стойностно, ако ме разбирате.

 

Благодаря предварително!

;)

в ибей потърси пийви рейдж 158 и си ти

 

може да си годакараш за около 100-120лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питащият наистина не е написал какво търси, но се предполага, че щом е в този раздел, става въпрос за комбо за БАС. Ако наистина е така, това което си му препоръчал няма да му свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

thomann.de с поръчка през musicworld.bg. Няма да плащаш доставка и потърси малко във форума преди да си задаваш въпросите по този начин.

 

 

Как да поръчам по този начин, може ли да ми покажеш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питащият наистина не е написал какво търси, но се предполага, че щом е в този раздел, става въпрос за комбо за БАС. Ако наистина е така, това което си му препоръчал няма да му свърши работа.

да прав си аз недогледах

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.thomann.de/de/harley_benton_hbw20.htm

 

Ето това си поръчах. Мисля че ще ми свърши работа :thumbs_up:

 

Благодаря за предложенията все пак ... мн. ми хелп.

 

В раздел Бас, пише " Въпрос относно кубе.... отново " , едва ли е за дискове на Лайди ГаГа :lol:

Редактирано от Ev1L4o_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.