Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко оркестър това онова


Recommended Posts

Мда...ами тва е една част от едно начало, върху което оперирам напоследък... малко за разпускане един вид :angry: Симфонично е (колебание ми струваше докато напиша таз една дума :huh: че да не обиждаме великите ).

http://info.datacom.bg/mwproj/Interlude.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Браво...много е хубаво! Винаги много се кефя, когато някой съфорумец прави такива неща:D

Единственото което трябва да дообмислиш (според мен поне де) е края! На мен ми идва малко рязко...

Пак браво...ако имаш още такива неща аз бих се радвал да ги чуя :D

 

П.С. Цялото нещо звучи като много добър саундтрак...и то по специално момента, когато любимата на главния герой/или друг главен (добър) герой е умрял и скръб е налегнала ситуацията... :D

Готино е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите думи :D

Ами то това е част на нещо та затова "края" му е такъв никакъв, защото продължава нататък (в доста по-различен вариант)....ще видим какво ще се получи накрая...

Иначе ми "висят" доста подобни неща, които ще завърша все в един момент :D

Мерси пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Малко като че ли още по атаките на струнните трябва да се поработи, че личи че са семпли, а и като че ли на места излизат малко от "бийта". Но като цяло идеята е добра и има възможност за развитие..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво :)

 

Идейно е. Има доста завършен вид. Много ме зарадваха перкусийките.

 

А какво използваш за тази композиция?

 

Аз в момента правя разни експерименти с EWQL Silver edition мисля се казваше, но нещо с хорове + оркестър... Ще ми се да излезе нещо трагично за power metal парче или нещо ала HammerFall :)

 

Пробвах EWQL Orchestral Choir, но са ми тежки за PC-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Произведението ти е готино :blink: :violin: , макар на места да ми идваше малко объркано :think: (но това си е лично мое виждане :) ).

Но виж за звука трябва повечко да се погрижиш. Доста ти режат средните и е дразнещо за ушите в този му вид :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :blink:

О, това е сигурно има много неща да се изпипват, като атака, артикулации, разположение, брас секция....

но средните са си на място, просто на обоя нивото е твърде високо... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега като го слушам пак, наистина обоя избива най-много, ама и струнните не лъжат :greenball: . Като се включат в началото, флейтата не може дъх да си поеме :greenball: . Това изгаряне на средните идва допълнително от превишеното ниво на записа. Средно 10-10,5dB RMS (на места, а има и пикови моменти до 9,5dB RMS) за такъв тип произведение си е бая множко, това не е техно или денс в крайна сметка (то и за електронна музика си е множко даже).

 

Това са само съвети, като го завършваш просто им обърни внимание :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.