Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn


kukuman

Recommended Posts

Хора във малък цум гледах ето този WashburnWashburn T 14

и ми се струва малко странно във саита на производителя пише цена

349 долара а във малък цум се продава за 340-350 лева

някои има ли мнение по въпроса?????

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, ами не знам...това само с тестване може да се разбере... Китарата не е никак лошичка, но тази разлика в цената ме притеснява мен лично... Толкова струваше моят Стаг... Някак не ми се вярва да са я внесли с намаление :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мейд ин Малайзия е моя. Т25.

Центата е абсолютно възможна. За 600 съм го взел.

Можеше обаче да използваш търсачката, за да се ориентираш горе-долу, дори на 2рата страница имаме маса писано за Уошбърни. ;)

 

едит: видях че този уош за разлика от Т25 няма нек-тру, маркови ключове, някакви уж спешълски АБТ(Advanced Bass Technology :cheers: ) адаптери и Ен вида дърво по него. Цената е напълно реалистична. Ако ти е удобен и ти харесва звука не се чуди много, а полазвай. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно истински е. Гарантирам, защото съм участвал във вноса :)

 

Впрочем, съотношението с американските цени е подобно и при китарите, което според мен е радостен факт :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава мога само да кажа, че се чувствам като прецаканото камилче... Или първо да отида да тествам, пък после да страдам :blink: Още не знам дали ще го преживея... Стагг=345 лева.... Без коментар... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно истински е. Гарантирам, защото съм участвал във вноса :)

 

Впрочем, съотношението с американските цени е подобно и при китарите, което според мен е радостен факт ;)

Да ги бяхте малко по-рано внесли, преди да си взема Стаг-а....пфух....усещам се прецакан един вид :)

 

MSRP(resp. list price) цената по магазините :headbang: Винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ги бяхте малко по-рано внесли, преди да си взема Стаг-а....пфух....усещам се прецакан един вид

От поне 4 месеца са в БГ. Даже мисля, че вече някои модели са на свършване.

 

IgniteAll, не се ядосвай за такива неща. Свири си с кеф, а рано или късно ще си вземеш и по-хубав инструмент от Уошбърн за 300 лв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си свиря с кеф :) , но просто тогава имах повече пари, а реагирах доста първосигнално. Както и да е. Погледнете в такъв случай този Уошбърн и ако искате първо басче, нещо което е прилично, не гледайте Стаг... Лично аз имам доверие на Разбойника, защото човека си знае работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си свиря с кеф :) , но просто тогава имах повече пари, а реагирах доста първосигнално. Както и да е. Погледнете в такъв случай този Уошбърн и ако искате първо басче, нещо което е прилично, не гледайте Стаг... Лично аз имам доверие на Разбойника, защото човека си знае работата.

Абе човек ти пробвал ли си Уошбърните ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

свирил съм на тези евтините ама са брада....разликата със един по стар американски модел е покъртителна в полза на USA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.