Jump to content
Българският форум за музиканти

Вариации върху Българска тема


Recommended Posts

Много е приятно. Особено много ми допада от 1:50 нататък. :)

 

Моля, кажи ми как си записал произведението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвал съм го в къщи на компютъра. Пиано -> Лоджик -> богат набор от компресори и EQ -> още няколко трика -> Краен резултат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече три-четри пъти започвам да слушам великолепната ти мелодия :) и не мога да я изслушам докрай - отчайващо тъжна! :D Но този път издържах!

Технически забележки - изсвири си го без намеса на компютър, защото се усеща копи-пейст на фразите - еднаквост на изсвирването от начало до край и емоцията се загубва!

 

П.П. За справка виж мотото в подписа ми!

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колега ЛИМИ...

 

Няма никакво копи пейст. Просто учителката ми по пиано така ме е научила да си контролирам допира с клавиатурата, че мога да свиря еднакво и много прецизно. За това ти се струва, че има намеса на копи пейст. Може би съм се престарал, но така го усещах докато свирих.

 

Копи пейст правя само на барабани... Даже и бас китара свиря от клавиатура (когато правя песни)

 

Радвам се, че ви харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Браво!!! :hysterical: Нещо, в което има душа, мъка, Балкан....даже вятъра спира!

Честно да си кажа бая си посвирих с тебе! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти, чуй какво направих преди да съм го изтрил... :metalist: Дано, да ти хареса нещо!?

За префесионалистите и преподаватели - това ми е само хоби /да съсипвам чуждата музика/! :thumbs_up:

Martist & Kirilsat

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радостен съм, че музиката ми вдъховява...

Линкът не работи... Бих искал да чуя какво си изсвирил. Ако може дай друг линк.

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих го! Беше с лошо качество и прекалено "сурово".... Ще направя нещо по-добро и тогава! :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.