Jump to content
Българският форум за музиканти

Питам нощта


Recommended Posts

Парчето е замислено от мене отдавна и само текста си седеше така и реших най-после да го запиша.Лошото е че с клика нещо не се разбрахме ама иначе е добре.Никога не съм пускал в тоя раздел нищо и реших да пробвам, да видя дали е толкова страшно:) Малко е демо версия и няма бас все още,ама скоро ще му драсна един.

 

http://soundcloud.com/heartman/heartman-im-asking-the-night

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си кажа мнението би ли пояснил дали искаш мнения изобщо и какво да коментираме - композицията ли, изпълнението ли, текста ли, записа ли, дистера ли, що ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми какво... звученето на песента не се запомня с нищо. Такива с тонове да ринеш, още повече, че на места е дори фалшиво, но това с упражнения най-вероятно ще го коригираш (пеенето). Кухарка и "чувствени" думички мнооого отдавна не са никак оригинални. Ясно е, че сигурно ще се хареса на нашите "продуценти", издаващи тъй нареченият БГ Рок, обаче ако публиката е като мен.. нямаш шансове. Постарал си се, и с пеенето, и със свиренето, ама вложи това усърдие в нещо по-... и аз не знам какво. Просто започни от начало, ама не в този стил. Малко повече инструменти, малко по-разчупена мелодия, не знам и аз какво да ти кажа в тази насока. Както казах - слушател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.На мен ми е ясно че звучи като парче от БГ радио и то си беше такова като съм го мислил преди 6-7 години просто исках да го запиша, със сигурност няма да грабна публиката с него.Аз слушам и свиря друга музика, но тогава съм бил в такова настроение,а за изпълнението мога и по-добре,но в домашни условия толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е АНТИ-оригинално, но е приятно :) Ако някой който не разбира от музика го чуе по радиото, няма да смени станцията :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.