Jump to content
Българският форум за музиканти

"Пак ще се прегърнем"


ciriljhonson

Recommended Posts

За Алекси(Льошко) мога да говоря много.

Тези които го познават са наясно какво имам предвид, а на тези които чуват за първи път за него, мога да кажа само че Льо е един талантлив барабанист, басист и какво ли още не свързано с музиката и в частност любимият на всичкини жанр. По настоящем се подвизава на барабаните в бандата Alley Sin (много им се радвам)

Годината мисля беше 1995, Льошко събра приятели, влезе в студио и записа кавър на въпросният евъргрийн.

Снощи съвсем случайно ровейки по дисковете, попаднах на това парче и се сетих, че всъшност то не можа да придобие така желаната популярност тогава, дали заради лош PR или лошо стечение на обстоятелствата, не знам.

Сега обаче мога да го споделя с вас и не заради оценките или критиките, а просто ей така зради слушането.

Мисля, че си заслужава.

 

"Пак ще се прегърнем"(Алекси и приятели)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокалите са Алекси Пейков(ниските) и Звездомир Керемедчиев(високите), останалите мисля бяха от Аналгин но по-точна информация не мога да дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е супер яко изпълнена кефи ме много.Аз съм малко пристрастен.Все пак така ми звъни телефона.Идеята на куплетите и припевите ме кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно начало, грабна ме, но мястото на солото ми се стори бая, ма бая банално, като ритмика, имам предвид.

Ма въпрос на вкус.

Абе, Кичо, чувам, че Льошко веке не е в Али син. Вярно ли тва, що бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам Монка, самият аз го виждам/чувам от дъжд на вятър, последно се срешнахме септември. Интересното е че днеска когато пусках темата се замислих, дали все още работи с тях, ако са се разделили много жалко. Добра група са със свежи идеи и излъчване.

Що се отнася до мястото на солото (2:45 мин) споделям, ама кво да правиш, бяхме млади и имахме още какво да развяваме :D

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Як кавър, много му се радвах, когато го направиха навремето. :D

Ако правилно си спомням не получи нужното разпространение заради липса на разрешение от страна на авторите на песента.

 

 

Льошко - президент! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! :)

 

Е, беквокалите сте попроменили малко, но предполагам заради свръх високите тонове, или греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.