Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте ми усилвател


Spoke™

Recommended Posts

Пичове бихте ли ми препоръчали евтино усилвателче за бас за домашни условия? Макс до 160 кинта. Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Незнам дали ще намериш толкова евтино кубе , щото до сега съм останал с впечетлението че няма толкова евтини кубета (особенно за бас защото при нас вингаи нещата са по-скъпи :D ) Аз свиря с Line 6 Low Down 15 Снимка:Цък. 15 вата е купих го за 280 лева или 300 ама мисля ,че беше 280 (виж в сайта на Динакорд аз от техния магазин си го взех. ето ти линк ако искаш Цък)

Има 3 ефекта Envelope Filter, Octaver и Chorus както и няколко модела на звука Clean, R&B, Rock, и Grind . Имаш контроли на звука Bass, Lo-Mid, Hi-Mid, Treble и Drive. А ако искаш да свириш с дисторшън правиш следния номер: 1.Минаваш на Grind 2.Усилваш Drive-а на макс и даваш на всички ефекти OFF и си ти :D .

Надявам се да съм ти помогнал ;)

Успех в покупката на кубе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери в раздела( продавам ) но колегата в по горният коментар е прав.Понякога кубето ти е по скъпо от китарата( зависи от кубето ).Марката Stagg имат евтини изпълнения.Но за домашни условия по добре,карай с едни хубави слушалки,ефекта е много добър.Моето кубе е 60 вата, и така си седи в ъгала на стаята хахах,поради .... не мога да му се изкефя максимално( нали се сещаш,като удариш на дебелата струна ..хахах )разбират през два входа,че започваш да твориш :) . И затова си я карам със слушалки :):cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от около 2 месеца съм с Behringer BXL450A

http://www.musicworld.bg/bg/c_448/i_17722/BEHRINGER_BXL450A.html

Много доволно свири за 45 вата,но вкъщи ще трябва да свириш тихо с него.

Погледни и http://www.musicworld.bg/bg/c_448/i_15806/BEHRINGER_BT108.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от томан.де си зех 20 ватово кубе за 115 лева! Ако не свириш с група, а сам, не се изхвърляй за сега с повече от 150 лева! Слушай мене .. тези отгоре се правят се на важни като предлагат за по 300-400 лева работи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от томан.де си зех 20 ватово кубе за 115 лева! Ако не свириш с група, а сам, не се изхвърляй за сега с повече от 150 лева! Слушай мене .. тези отгоре се правят се на важни като предлагат за по 300-400 лева работи!

E хубо ти като не си толкова важен покажи го тва кубе да го видим ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от томан.де си зех 20 ватово кубе за 115 лева! Ако не свириш с група, а сам, не се изхвърляй за сега с повече от 150 лева! Слушай мене .. тези отгоре се правят се на важни като предлагат за по 300-400 лева работи!

E хубо ти като не си толкова важен покажи го тва кубе да го видим ;)

Ами щом иска за такава цена ... му дайте такава оферта ... не някви за по 200-300! Всеки човек знае, че по-скъпото в 90% от случаите е по-добро. Та ето, това е моето: http://www.thomann.de/de/harley_benton_hbw20.htm Не е кой знае какво ... но с бас с хубави адаптери няма особен проблем ( моят е ИСП) ... Като се увеличи докрай всичко ( с +12децибела от настройките ) изнемогва. Но за нормално свирене е супер! На всякъде търсих и това е оптималния вариан - цена/сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от томан.де си зех 20 ватово кубе за 115 лева! Ако не свириш с група, а сам, не се изхвърляй за сега с повече от 150 лева! Слушай мене .. тези отгоре се правят се на важни като предлагат за по 300-400 лева работи!

E хубо ти като не си толкова важен покажи го тва кубе да го видим ;)

Ами щом иска за такава цена ... му дайте такава оферта ... не някви за по 200-300! Всеки човек знае, че по-скъпото в 90% от случаите е по-добро. Та ето, това е моето: http://www.thomann.de/de/harley_benton_hbw20.htm Не е кой знае какво ... но с бас с хубави адаптери няма особен проблем ( моят е ИСП) ... Като се увеличи докрай всичко ( с +12децибела от настройките ) изнемогва. Но за нормално свирене е супер! На всякъде търсих и това е оптималния вариан - цена/сила.

Oк незнаех че има кубета на толкова ниска цена попринцип повечето са по-скъпи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.