Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Така^^ ето я и мойта любимка и желание... http://img3.musiciansfriend.com/dbase/pics.../1/6/505016.jpg Не знам мен просто много ме вдъхновява. Китарата не кърти, ами маже напрао. :greenball:

Редактирано от Сташо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Фендеро си е Фендеро" казал Иван Лечев на Ицо от Мр. Хард ,когато му върнал китарата...

 

А ето и нещо от мен:

 

img404.jpg

 

img408.jpg

 

img410.jpg

 

img416.jpg

 

Fender Japan 93-та 70's. Ritchie Blackmore California Jam 74...дълбана по модел на Ричи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Фендеро си е Фендеро" казал Иван Лечев на Ицо от Мр. Хард ,когато му върнал китарата...

img404.jpg

Дее... Тамън щее да го кажа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако в числото на най-красивите китари влизат и басовете, ето няколко достойни да заемат челни позиции:

 

269921jpg.jpg

Peavey Cirrus 5 Redwood USA

cirrus-usa-5-quilt.jpg

Peavey Cirrus 5 Tiger eye USA

541904.jpg

Peavey Cirrus 5 Walnut USА

 

П.С. Бате ви Майк Поркаро от :) Тото свири на такива :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфффффф няма такава тема :punk_guitar: Аз като човек който обича да свири музика повече заради участията и тръпката която идва покрай тях, адски много бих се накефил (много съм суетен в това отношение :rockon: ) ако изляза на рок/блус/кръчмарски концерт с някой БСРич или Екплорър-ска китара или нещо метължийско :rocker: и свиря The Cure, Red Hot... и такива неща. Респективно на метъл концерт - оранжев Лес пол или оранжев фендер (в стил Carcass). Според мен нестандартното е по-интересно, в какъвто и да е стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не знам какво хората намират за красиво в, да речем, Телекастър или Лес Пол. Имам чувството, че и двете са китари, които просто са забравили да спрат да ги правят.

Относно моето мнение:

48cad96b98ce5e5152cd3c0f6db3f170.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.