Jump to content
Българският форум за музиканти

Creative Asio Drivers


Todorova1

Recommended Posts

Здравейте,

наскоро разбрах, че има драйвери на ASIO за саунд картите на Creative - ASIO Creative Drivers. Аз си ползвам ASIO4ALL, но не съм довелен от тях, защото пукат при запис. Може ли да ми дадете линк към Creative ASIO драйверите? Ползвам звукова карта Creative SoundBlaster Live! 5.1

 

Благодаря ви предварително ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам на компа Лайф 5.1 , но я ползвам единствено за синтезатора през миди порта . Принципно си работи и с Асио 4 Алл и няма ядове . Единственото което не става е да се ползва картата за свирене на китара , тъй като има гадна латенция . Иначе за криейтивски дравъри рови по нета , все някъде трябва да има .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам лайф 5.1 и със kx audio driver латенсията ми беше около 23 мс. ако не се лъжа,което е съвсем поносимо,със асио не успях да я подкарам,преди време пробвах.Вчера обаче си правих пълен формат на харда и единственото нещо,което не съм запазил ;) е един файл със DSP настройките на кх-а,без който засега не мога да изтръгна звук от компа :bravo: .Ако искаш ти пробвай http://kxproject.com/ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да ползвам драйверите на kx project трябва ли да uninstall-на оригиналните на Creative или мога да ги инсталирам допълнително ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Прочетете дали конкретната платка се поддържа от кХ драйверите.

2. Трябва да се махнат Крейтивските и Асио4Алл и всякакви шитни.

3. Ползвайте DriverCleaner Pro.

4. Прочетете темата за кХ, ако трябва 2-3 пъти.

5. Успехче! :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.