Jump to content
Българският форум за музиканти

Maceo Parker


Viara Ivanova

Recommended Posts

Нали имам доста приятелчета сред вас, да споделя, че ще ходя на концерт съвсем скоро ..... направо не мога са намеря място от кефффффффф

Ух този Джамаллллллллллл, ако ми падне....! :D

 

 

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, тоз белчо на кийборда как са се излъгали да го вземат... ;)

 

 

Ааа, с тез клаксони не мога да ги изтрая повече от 3 мин. Моите съболезнования, че ще присъствате... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааа, супер яко, завиждам благородно :)

 

Аз пък ви поздравявам с ей това изтрещяло парче. Това леко фалшивото синтче, дето свири като сирена направо ще ме побърка от кеф :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, с тез клаксони не мога да ги изтрая повече от 3 мин. Моите съболезнования, че ще присъствате... :oops:

:unsure: Абе то верно, че всеки има право на собствен вкус...ама аз ще се направя, че не съм го прочела това :dance::)

 

@ Ив ;)

 

@CyberGene

Синтчето ми напомни на днешния час по импровизация ... един колега реши да изпробва звуците на iPhona-a си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Това мугче ми напомня на един строй, който чух онзи ден (19ТЕТ), в който грубо един цял тон има 3 равни части (има цели тонове, но вместо полутонове - третинка тонове), един вид суингирания варинат на 12-тоновата система! :)

 

(на кратко: 19, а не 18 - защото квинтата по този начин звучи по-добре, квартата може да се раздели на 2 равни части и имаме 2 вида тритонуси - такива разни) :dance:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.