Jump to content
Българският форум за музиканти

Парче от нов проект


crifri

Recommended Posts

Това е втора верся на парчето, първата не е смесена, а май ремикса ще я изпревари. Проекта е D Form, можете да чуете тук.

Пишете смело, а някой ако реши, че парчето е готино - да заповяда, проекта е отворен и без ограничения. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно парче!

Винаги съм искала да чуя смесица м/у джаз и денс... за пръв път чух и ми хареса страшно много.

Гласът на Ния е изключително подходящ за такива извращения.

Яка композиция, яко изпълнение.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. споко душата ... ще си кажат мнението хората .. ако решат де ... само да не е насила :)

 

.... свободата би трябвало да дава възможност , както да изказваш мнение , така и да не го правиш ако решиш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно парче!

Винаги съм искала да чуя смесица м/у джаз и денс... за пръв път чух и ми хареса страшно много.

Гласът на Ния е изключително подходящ за такива извращения.

Яка композиция, яко изпълнение.

Поздрави!

 

 

 

Благодаря за положителния коментар ! На мен не ми е много като джаз и ... , но ми даваш добра идея . :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино парче, доста свежо.

Джаз и денс не чух много, но всеки си има някакви критерии за стил... Важното е, че парчето е яко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно парче. А лично не мога да определя какъв стил е, но е яко :girl_witch:

 

И този ефект който влиза на 2:10 незнам какъв е но звучи много благо

 

Успех с популяризирането на парчето :girl_witch: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на тази тема най-сетне прописах пак в този раздел... :)

 

Думата "джаз" според мен стои доста преекспонирано в случая (като оставя в ъгъла подробностите около нейната употреба в България). Може би за момент се мярка ефирен smooth повей в началото, ала това едва ли е достатъчно, за да прибягвам до нея. Но композицията има един симбиозен привкус, в което е и чарът й. Dance? Ако трябва да лепим етикети, на което не съм привърженик, electropop може би е що-годе описателно. Аранжиментът и смесването според мен са пипнати много добре. На цялостния леко сивеещ български музикален фон и в частност форумния, приятно и някак успокоително е да чуеш и видиш някой, който прави нещо така хубаво контрастиращо с него.

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хващайте за думите ми сякаш съм музикален журналист. :thumbs_up:

Джаз-денс беше доста информативно казано от моя страна, за да определя собственото си усещане за песента.

Аз също не съм фен на етикетите.

Парчето носи уникален заряд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно парче. А лично не мога да определя какъв стил е, но е яко :D

 

И този ефект който влиза на 2:10 незнам какъв е но звучи много благо

 

Успех с популяризирането на парчето :bravo: .

 

 

 

Благодаря "emo tion1" ! Ефектът, който влиза кам 2:10 е вокодер от KORG M3, за съжаление все още не успявам да пипна настройките така че да се разбират по-добре думите, но работя в тази посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на тази тема най-сетне прописах пак в този раздел... :)

 

Думата "джаз" според мен стои доста преекспонирано в случая (като оставя в ъгъла подробностите около нейната употреба в България). Може би за момент се мярка ефирен smooth повей в началото, ала това едва ли е достатъчно, за да прибягвам до нея. Но композицията има един симбиозен привкус, в което е и чарът й. Dance? Ако трябва да лепим етикети, на което не съм привърженик, electropop може би е що-годе описателно. Аранжиментът и смесването според мен са пипнати много добре. На цялостния леко сивеещ български музикален фон и в частност форумния, приятно и някак успокоително е да чуеш и видиш някой, който прави нещо така хубаво контрастиращо с него.

 

:greenball:

 

 

"Km7" радвам се че с това парче те връщам в раздел авторска музика, само лекичко се притеснявам със следващото да не те откажа пак :D

 

Благодаря за положителния коментар ! Относно стила май electropop наистина е най-близо, а за сивината на българския музикален фон някак си съм оптимист. Вярно е че не всеки ден се записват добри неща , но има и много добри попадения, да се надяваме, че утре ще са повече от вчера. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.