Jump to content
Българският форум за музиканти

Е нека и аз да се представя :)


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Казах си - няма да пиша....няма да пиша... и пиша :)

Колега Bleys, Майчето е душичка, недей да точиш лиги така!!! Не е мъжествено най-малкото! :) Това, че танцува, не я прави парче месо за оглед!

А и какво ще си помисли детето за нас...

Извинявам се за офтопика.

А ако някой пише така за сестрата на Килър не отговарям за последствията!

Тогава писането ще е с листове! :twisted:

Спирам да пиша! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е парче месо :) Пошегувах се макар и с малко сексуален контекст, голяма работа :) Хубавата жена винаги стимулира твореца (ако бях сложил твореца в кавички щеше да е доста мръсно :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги творци. Изклютително се радвам, че пак станах муза...:D Само дето във Вашият случай е очи пълни, ръце-празни :P И само едно не разбрах, що аджаба ме определихте като sexy :D Не че нямам самочувствие ама нито съм 175 - btw - 160 см. , и прелестите ми не са големи - дори напротив попадам в групата на магьосниците, като си вдигнат ръцете и те ..... изчезват :D

Тежа само 45 килограма и по-скоро ******* ми е кльощав, а не сочен.

Така че така и не мога да проумея що вдигате толкова много шум .....:P за нищо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си падам по слабички момиченца с малки ("изчезващи") и малки *******

:huh:) Освен това е важна вътрешната красота и интелекта :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но пак ще напомня, че това е форум за музика, а не място за определяне на сексуални предпочитания. Момичето е тук, защото ни се е зарадвала на отзичивостта и сега мисля, че вече се чувства малко не на нясто... Което никак не ми допада лично на мен... Извинявам се ако съм малко рязък, но НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е НАЧИНА да се каже на жена, че е сладка, красива, умна, нещо повече от другите. Мисля още, че на мен навреме ми се изкашлят модовете на форума когато прекаля, а сега аз ви кашлям на вас... В началото винаги съм тактичен с хората, моля колеги прекалявайте, когато няма нужда да пиша романи, защото не сте прави...

Малко тактичност не е вредна!!! Ще се радвам и да сте ме разбрали, защото не ви прави чест подобо шегуване! Може да съм малко старомоден и доста краен в момента, но съм и леко бесен! А после защо женското съсловие сред нас се брои на пръсти или не казва и думичка!!! Те не смеят да се покажат сред нас!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега - отпусни нервите, вземи малко прозак и всичко ще бъде наред. :huh: Ако не си забелязал мом ичето само се шегува с тези работи и надали положението ще се промени ако се правиш на даскал :P само ще предизвикаш диалози като този. no offence

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но пак ще напомня, че това е форум за музика, а не място за определяне на сексуални предпочитания. Момичето е тук, защото ни се е зарадвала на отзичивостта и сега мисля, че вече се чувства малко не на нясто... Което никак не ми допада лично на мен... Извинявам се ако съм малко рязък, но НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е НАЧИНА да се каже на жена, че е сладка, красива, умна, нещо повече от другите. Мисля още, че на мен навреме ми се изкашлят модовете на форума когато прекаля, а сега аз ви кашлям на вас... В началото винаги съм тактичен с хората, моля колеги прекалявайте, когато няма нужда да пиша романи, защото не сте прави...

Малко тактичност не е вредна!!! Ще се радвам и да сте ме разбрали, защото не ви прави чест подобо шегуване! Може да съм малко старомоден и доста краен в момента, но съм и леко бесен! А после защо женското съсловие сред нас се брои на пръсти или не казва и думичка!!! Те не смеят да се покажат сред нас!!!

Подкрепям!

Стегнете се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, простотиятата е неизменна човешка черта, а липсата на жени - константа във всеки форум(или поне музикалните и компютърните, които посещавам). Специалното отношение е сигурно... Добре дошла и от мен, Мая. Само нема се плашиш :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Мая! Казват, че жената е цвете. Ти специално май изглеждаш като... еделвайс. Той обаче не се вижда току-така и съвсем не се случва на човек всеки ден да му е закичен с такъв. :) А и еделвайси по тези места обикновено не цъфтят. Надявам се обаче да (за)имаме и за тях почва и климат, за да се задържат. :) Та предполагам затова контрастираш и си възприемана със засилен интерес. B)

 

Добре дошла и желая пъстри мигове тук (но без най-тъмните тонове :) ). :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздрава B)

Само дето аз не съм еделвайс, а по-скоро будил или кактус. Абе нещо с мноого бодли :)

От животните май змията ми приляга и раста във всякакъ климат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.