Jump to content
Българският форум за музиканти

Завод Ленин - кавъри!


Свилен Бас

Recommended Posts

Индианското е по-скоро авторско, но е силно повлияно (ще чуете откъде :cheers: ) и заради това не го пускам в "авторска музика", а "джем" се използва за други работи.

Сръбското за първи път го изсвирихме до края :cheers2:

 

(Между другото, със завода имаме доста парчета, които не правим по концерти и скоро смятаме да посветим едно представление на тях и ще посветим с доста непозната светлина :) )

Boban Zdravkovic - Daj Mi Samo Pet Minuta

 

Indian Invasion

 

Забележка:

Няма пияни и друсани по време на записите - така си свирим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах, аз между другото посвирих със сръбското :) хахахахах яко, мерси .

п.п.Опа, обърках езика.Хвала ! :o

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pa sta je leepoo! Ziveli! :girl_witch:

 

П.П. Приемам поправки на правописа.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа представих си ракийката и салатката на масата... :x

 

 

Дай ми самоо пет минутта даа ти поглед не отдлутааа и заувек бичеш моя мене требваа любав твооя :);) ...

 

 

(rock) .. Гениално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Със сръбския колегата да се оправя и отговаря - аз в момента уча онзи, другия сръбски :ok:

 

Идеята за ресторант е разумна ("има много резон, адмирали за нея" :greenangel::) ), още повече, че скоро влизаме в студио за запис на албум и освен, че се чудим кои 18 парчета да махнем, че да останат само 12, мислим и парите откъде да намерим... ....но и ресторантите не са това, което бяха - имаме малко ходенки в провинцията, ще проверим предложенията :greenball:

 

А Багето ако дойде, да не стане като Морисън (когато се качва на сцената) с Хендрикс - Джими изпява "Еври морнинг", а Джим го прекъсва и продължава с наглото "Ол найт лонг" :hysterical: (справка)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за ресторанта се сетих,че навремето имах един Фендер Туинревърб ,който нямаше пружини за ревърба,после му намерих отнякъде и майка ми като чу как звуча с ехото каза - Е преди звучеше като в кръчма,а сега като в ресторант :):hysterical:

 

Ахах,Морисън на черешата,както обикновено :greenangel:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това парче ако не го сложите в албума ще изгубите хиляди продадени бройки :thumbs_up::D :D ...

 

Пилотен сингъл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложим кавър в албума, при положение, че имаме 18 парчета, които ще останат "навън", означава, че или нещо сме се "объркали" или сме попаднали в добра, работеща машина. Така де - май няма да го бъде.

 

Бобан е титан, да не пропусна да отбележа!

 

За пилотен сингъл има няколко варианта, но няма да издавам концепции и др. манджи от кухнята - като му дойде времето, живи и здрави, ще се похвалим :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже свирим няколко кавъра, освен 30-те авторски, струва ми се, че не е много разумно да пускаме отделна тема за всеки и ако някой модератор, с време и желание, преименува темата на "Завод Ленин - кавъри", ще се радваме :)

 

 

Тъй, значи, следващото е Сигнал - Лодка ли е любовта.

 

Изсвирено на репетиция, докато го аранжирахме, с всички последствия от това - има накъде да зрее, но пък е "духовно" :recourse:

Скоро очаквайте и концертно видео-промоция.

 

Успешно и приятно слушане!

 

http://www.muziboo.com/Regenkatzen/music/l...-li-e-ljubovta/

 

Ако някой не знае, старият вариант на Сигнал е танго (в момента го свирят като бавна балада).

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.