Jump to content
Българският форум за музиканти

Radias-r Vs. Access Virus Ti Snow


bmo

Recommended Posts

От доста време разглеждам тези модули, във форума няма никаква информация за тях засега, в интернет като цяло отзивите са положителни, но от гледна точка на търговците, които ги продават, това е нормално. Молбата ми е, ако има някой наоколо, който се е докосвал до тези модули, да сподели впечатления - предимства, недостатъци, има ли база за сравнение между двата модула и т.н. Наистина ли Вируса е насочен по-скоро към техно музиката (не знам дали е така, четох в някакво ревю), защото за мен лично това би бил недостатък. Създавали ли са проблеми при работа с външна клавиатура? И може ли Вируса да се намери някъде в България, за Радиаса е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един фен има Вирус ТИ, но не е Сноу версията. Купена е от ЮК. Не знам каква е разликата, моля не ме питай в детайли. Не се занимавам с кийборд неща и не им разбирам. За съжаление... :D

Идва няколко пъти да ъпдейтваме ОС-а, че той няма комп. Пускахме С/ПДИФ-ове, коаксиал, оптикал, за китарен процесор го ползвахме, демота и звуци слушах...

Яка машина е, той казва, че има убийствено як звук.

Като недостатък мога да посоча, че се опитах да го вържа като хардуерен плъгин към Лоджик Про 9 и сработи, но УЖАСНО бавно! Всеки път като заредиш плъгина чете всичко от паметта за сигурно 5-6 минути (дори да не рестартираш хоста), а като сменяш пресети се бави по още 2-3 минути сигурно поне. Не съм чел 500-те страници менюал, ама не вярвам да съм объркал нещо...

 

П.П. Май не съм особено полезен, ама... толкова. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Baby Thomas, мерси за инфото, все пак е нещо. Събирам от тук, от там, но май никой не ги е ползвзвал или не му се пише.

 

В такъв случай да попитам за Roland Fantom XR и Yamaha Motif XS раковете. Всякакви впечатления на хора, работили с такива. И най-вече евентуални проблеми, с които са се сблъсквали при работа с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.