Jump to content
Българският форум за музиканти

Deep Purple- Mary Long


Recommended Posts

Ами точно за този фийлинг и атмосфера говорим на всяка репетиция,но дали защото са малки или защото са момичета не могат да го усетят,но интересното е,че на живо се получава и то добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изпипано в технологично отношение, но звучи стандартно и безлично, сори! ;)

На мен па ми звучи супер. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

На мен ми звучи точно обратното...нестандартно незнам дали са момичета освен вокала, но показват собствен стил, който звучи някак енергично и Успокояващо за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Браво бе :D В сравнение с последното мънкане, дето чух се забелязва напредък. Не съм ви гледала на живо, може herz07 да е прав за изпълненията наживо. Това, което личи е, че сте учили песента...

Интерпретацията и "живецът" предполагам ще си дойдат, когато почнете да се чувствате по-сигурни в себе си като изпълнители и като банда :D

Не спирайте да репетирате . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вяра,благодаря за положителния вот!Аз много уважавам твоето мнение,макар,че не се познаваме лично,но от много време следя това,което правиш с бандата си и се радвам от сърце като чуя изпипани музикантски неща.Колкото до онова видео с мънкането,нали се сещаш,че можехме да изпипаме нещата в приличен за гледане вид и тогава да го пусна?Въпросът беше да има повече критика не само от мен,а и от други колеги.Това определено свърши добра работа.Трудно е да обясниш на едни 15-16 годишни моми,които през октомври за пръв път хващат инструменти,че музиката не започва от тях и че ако искат да ги уважават това трябва да е не само затова,че са момичешка банда,а че трябва и да свирят стойностно.Повярвай ми,резултатът е потресаващ!Бачкат много яко(три пъти в седмицата) с много старание и хъс и това определено дава резултат.Имаха доста участия по сцени и си свериха часовничето.Сега сме на етап "музиката не е само дисторжън",но трябва да се мине и през блус,фюджън,соул и фънк,за да го усетят.Сложна задача,защото са друго поколение просто,но се надявам и това да се случи!Благодаря за обективните постове и не се притеснявайте да критикувате!

Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.