Jump to content
Българският форум за музиканти

МалкО нощна музика от мен


Recommended Posts

My Funny Valentine

 

Значи поводът да пусна парче е, че първо не съм пускал от страшно много време, а пък разни хора са ме питали, а освен това нямах пиано пак доста време. Купих си преди седмица едно евтино електронно пиано Casio CDP-100 (1100 лева) с идеята да го ползвам за MIDI контролер, вързах го към добрия стар The Grand и изсвирих една импровизация по идеи, които имам от доста време. Предупреждавам, че тоя път не съм правил никакви обработки и наслагвания, а директно записах на един път, пари още, затова и има грешки, неритмичности и т.н., а дори и звукът на пианото си е директен, без ривърб и прочие. Просто ми дойде леко нощно настроение, защото пианото и Гранда си паснаха много добре като динамика и реших да го постна. Това не е по никакъв начин финален вариант на парчето, а тъкмо напротив - това са скиците. Ще седна да го запиша и "уйдурдисам" както си трябва някой ден. Приемам, естествено, всякакви критики в това време ;) Приятно слушане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P;);)

 

Твоята музика не може да се опише , тя се чувства с душа и сърце......

Оставам завинаги твой верен фен и приятел ........

 

 

;);):)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);)

 

Изведнъж се озовах сам на маса, в задимен от цигарен дим бар, с уиски в ръка....и размисляващ върху нещата от живота.....

 

Невероятно е!!! ;);):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, човече, впечатляващо :)

Няма да крия, че съм сред феновете ти, и това изпълнение още веднъж доказва, че не си случаен музикант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist::metalist:

Пред подобна музика и чувство човек трябва повечко да си мълчи, за да остава да звучи музиката...

Мойте почитания! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления..много feeling, импровизация, фантазия....

 

Страхотно...

 

Оказва се че в SAP има не само добри програмисти а и пианисти..или бъркам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за хубавите думи! Означават много за мен!

 

А SAP - това е един минал момент от живота ми :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.