Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте комбо


Recommended Posts

@pavkundrii Е, щом и китара ще се купува, тогава предложението ми наистина си е скъпичко. Какво ще каже автора за това:

 

Peavey HP Special + HB GA5-H + HB G112 = 225€ + 89€ + 59€ = 373 €

 

Идеално се вписва във финансовия капитал на момчето. Пък и ще има лампов звук, не като този Marshall.

:thumbs_up: подкрепям предложението.Ако не търси ефекти по–добре лампа,този маршал е съвсем постен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да почвам темата за Машал мг серията, но да кажа като притежател- много съм доволен и със сигурност го предпочитам пред другите предложения за тези кинти. Не знам какво толкова криво му намирате на този усилвател, тонът му е с Маршалско звучене, хубаво не е като на Маршал за $$$$$, но си носи характерното звучене на Маршал и това е водещо. Усилвателят вдига яко джангър, даже в повече ако ще се свири само дома и съседите ни не са пънкари. Мисля, че изборът ви е супер за тия пари :thumbs_up:

Успех и много пот между пръстите* на ръцете* желая на приятелят ти в свиренето !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично :thumbs_up: –въпрос на вкус.Всеки има пристрастия,даваме мнения защото ни питат,според мен обективност тук няма.Аз когато избирам нещо не питам,а пробвам.Дано момчето да уцели комбо,което ще му пасне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Съгласен съм за всичко, аз още по-рано писах, че не ми се говори много за този усилвател поради субективни причини засягащи субективизъм :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

То вярно много критика (да не кажа помия) се е изсипала върху мг серията. За жалост хората тук не искат да се научат, че "въпрос на вкус" е нещото, наклоняващо везните при еднаквия ценови клас. Та да си продължа мисълта, ще дам малък пример. Ще свирим с още 1 група в клуб, взел съм си аз мойто си кубе ефектите и т.н. Идват пичовете от другата група, единият носи един Енгл, не знам модела, Кольо_К е направил ревю на такъв или подобен. Правят чек пичовете, на който не присъствах, идва наш ред пича с Енгъла (не му научих името, да не се обижда, ако чете) ми предлага да свиря с неговото кубе. Аз си викам е густо ся да видя кво е а у зимам китарата боцнах се в кубето посвирих, бе ок бива, ама нещо... хем не ми е достаъчно драйва, хем си личи как е вдигнат доста и съска неприятно викам си бе дай да пусна мойта щайга да видя дали нещо...та пуснах я и с нея си свирих и с чиста съвест, душа, сърце, панкреас мога да кажа, че моето кубе транзисторен маршал мг 50 ми харесва много повече от въпросния Енгл, по който половината форум точи лиги сигурно. Уточнявам само говорим без външни ефекти, китара-кабел-амп. Може би ако има някакви камиони, резултатът би бил друг, но така...може би е добре да уточня още, а именно говорим за драйв канала, чист не съм сравнявал, ако мога така да се изразя, но мога също така да кажа, че чистия канал на моето кубе не ми харесва, не го крия, но пък и аз не го ползвам особено много. Всеки да си прави изводите сам за себе си.

Редактирано от MrDeath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ тая тема няма ли да затвори.. :thumbs_up: Относно ефектите през ампа, аз затова си избрах мг серията, защото най-добре работи с ефекти, спрямо другите ампчета от ниския клас. Разбира се, че става въпрос за лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^bump

 

Оказа се,че човека имал още пари

усилвателя мисли да е същия,за китара е избрал : DBZ GUITARS BARCHETTA LT-FR BLACK

http://www.thomann.de/gb/dbz_guitars_barch...lt_fr_black.htm

BTW под комбо имах предвид китара+усилвател,не само комбо усилвател.

Какво ви е мнението за китарата?

Освен това давайте предложения,до 345 евро за китарата.

Има общо 478 евро,давайте предложения и за китара+усилвател.

Редактирано от Pwnzorafied
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Сори, бях останал с впечатлението, че сте приключили с покупката. Само ако може да те попитам последно имате 480евра и искате за тези пари усилвател(комбо или не) и китара нали така? Щото по едно време малко стана мазало ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво му е трудното да отвориш Томан или Мюзикстор и да си направиш сметката ,утре като си избирате жени нас ли ще питате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://www.thomann.de/gb/ibanez_rg370dxbk.htm

http://www.thomann.de/gb/ibanez_s420wk.htm

 

И двете се сумират с гореспоменатия Marshall до сумата която е предвидена.

 

Аз съм с RG370 и съм много доволен само се чудя дали да не я сменя с s420 заради тремолото.

 

2ра ръка също си заслужава да прегледаш какво се предлага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.