Jump to content
Българският форум за музиканти

Не точно джем...


Dilian Nedev

Recommended Posts

Я.... мерси. Чак се изненадах от коментарите.

Определено съм отвикнал да свиря такава музика (фразирането - легато и дъъъъъъъъъъъъъългиииии тонове, ползването на дисторшън, опъването на жиците - бая зор видях с дебелите жици, интонирането - фалшивея на доста места..). Както би казал един приятел - естетиката е друга. Обаче се изкефих много - такова полу-носталгично, полу- и аз не знам какво.....

 

Long live Rock and Roll!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и на останалите,особено много ми хареса импрвизацията на Иван

 

Поставяш ме в неудобна ситуация.

Това уникално фалшиво свирене не подлежи на коментар,потъвам в земята от срам само като се сетя за него.

То бива да пие човек,ама поне да не се показва пред хора.

А като каза,че ти харесва,направо утрепа коня с лопатата.По-скоро ще си перфорирам езика в някой тролей,отколкото да свиря пак така.Съвсем сериозно,просто другите от учтивост не са ми казали нищо.Това е абсолютен провал,но ще ми стои като обеца на ухото,няма да го трия.

Наистина не знам какво ти хареса в "импровизацията",но или се шегуваш,или имаш изключително извратено разбиране за музиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, не съм съгласен с последното ти твърдение. Биволица номер две и интересна. И доста ритмично изсвирено. Фалшиво никъде не чух. Никакви перфорации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее това с акустичната не е лошо,но човекът си хареса другото ми изпълнение,което си е по-голяма загадка от произхода на вселената.

Сега разбрах,че и Delyan не си поплюва и бара здраво. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Иване,сега ме караш да го изслушам пак,този път съм по трезвен! :thumbs_up:

 

 

И пак съм на същото мнение,няма нищо общо с оригинала но именно за това ми хареса а и съм най-вече фен на този тип блусове.

Добра свършена работа! :cheers2:

Редактирано от NovemberEil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Така и аз да се включа към всеобщото фалшивеене. Въпреки че вече повече от година съм член на форума, досега не съм се престрашавал да пусна свои записи където и да било. Този път обаче реших да надделея на срама си.

 

На дядо Скръц сефтето

 

Не стреляйте по китариста, той иска повече, ама не може, не му се получава. :metalist:

 

П.П.: Хайде сега да видим някой може ли да ме надмине по фалшивост.

Редактирано от Mefistofel82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже,що изкачат теми,в които съм акал на килограм? :D

@Mefistofel82 на мен ми хареса това,дето си изсвирил,мелодията е хубава.Ако го изсвириш по-агресивно и самоуверено пък ще стане екстра.Действай,щото вече близо месец съм се закотвил на китарата и напредвам бясно. :P

Само да добавя,че звукът не ми хареса.Сподели тайната на записа,ако може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря много за хубавите думи :D .

Звукът и на мене не ми харесва, но за мое съжаление няма как и да постигна друг за момента.

Да почнем от китарата - Кремона със страт тяло, три сингъла, звучащи кой от кой по-зле.

Това "чудо" на българското китаростроене е прекарано през процесор Behringer V-Amp 2. И като за капак така получения звуков бълвоч е боднат в линейния вход на компа, а като програма за записване съм ползвал Guitar Rig 4, без да пускам каквито и да било ефекти обаче, даже и входния нойзгейт съм забранил. Изобщо не ми се занимаваше да пускам Куул едита и да записвам с него, особено при положение, че резултатът нямаше да е по-добър.

Всъщност идеята ми за включване в раздела беше да разнообразя малко както своя ден, така и неволно получилото се явление едни и същи хора да пускат свои неща. В крайна сметка това е музикантски форум и всички би трябвало малко или много да показваме изяви като такива, а не като писачи и спамери.

Редактирано от Mefistofel82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички до тук, много яко!

 

Ако на някой му липсват женски ръчички, моля заповядайте : ойде коньо у реката

 

пп.: ама смях ще падне...

ппп.: за мен беше голямо удоволствие да се пробвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.