Jump to content
Българският форум за музиканти

Само вижте за какво иде реч!


7thString

Recommended Posts

front.jpg

 

ЦЪК!

 

Я вижте какъв звяр са извъдили... все още е бая соленичък- малко над 1000 кинта(считано по български 1500), ама като му гледам възможностите, имам чувството, че Zoom много яко се опитват да вдигнат летвата.

 

Ако някой е имал контакт с новите им чудесии, нека пише отзиви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Turning up the TUBE control to drive the 12AX7 produces warm crunch with rich harmonic

 

не че нещо ама..... :D поредния рекламен трик :D:P:D:)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм притежател на Зуум 9150 лампов рак процесор с една 12ах7 лампа и смея да твърдя че лампата дава огромна разлика в звукът спрямо други процесори! С огромно нетърпение чакам някои да внесе този процесор и да го пробвам, предполагам че с две лампи ще е още по добър. Ето едно малко сравнение/ревю спрямо Босс ГТ-8 защото Зуум се бори за неговият трон!

http://www.bossgtcentral.com/modules.php?n...der=asc&start=0

междувпрочем навън цената му е:

Америка 400$

Европа от 222 до 280 паунда / 444 евро

 

 

:twisted: Марио :twisted:

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еба* мама му :cheers::cheers: .Тва ако е лампа ще си заслужава

реагираш сякащ сефте чуваш за такива залъгалки

за тия пари бих си купил един супер як амп или една камара хубави ефекти

не бих дал толкова пари за 'процесор с лампи вътре'. тук е нещо от рода 'има лампа - следователно е яко' :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм притежател на Зуум 9150 лампов рак процесор с една 12ах7 лампа и смея да твърдя че лампата дава огромна разлика в звукът спрямо други процесори! С огромно нетърпение чакам някои да внесе този процесор и да го пробвам,

9150 е най доброто правено от зум досега

естествено този новия - даже сега го виждам за първи път - може би е по добър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм притежател на Зуум 9150 лампов рак процесор с една 12ах7 лампа и смея да твърдя че лампата дава огромна разлика в звукът спрямо други процесори! С огромно нетърпение чакам някои да внесе този процесор и да го пробвам,

9150 е най доброто правено от зум досега

естествено този новия - даже сега го виждам за първи път - може би е по добър

ти нямаше ли такъв :think: :think: (9150)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еба* мама му :ph34r:  :blink: .Тва ако е лампа ще си заслужава

реагираш сякащ сефте чуваш за такива залъгалки

за тия пари бих си купил един супер як амп или една камара хубави ефекти

не бих дал толкова пари за 'процесор с лампи вътре'. тук е нещо от рода 'има лампа - следователно е яко' :)

не стававъпрос за залъгалките,а за ламите...не съм много запознат със техниките на зуум...затова тъй :):blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да де. затова слагат лампите - някой като тебе като види и да си каже 'баси яката работа' и да го купи - предния ти на този коментар - ОК, става да речем, но този ясно показва че тона ти и в двата е леко неуважителен. Помисли по въпроса, да държим уважителен тон е едно oт правилата. :)

възможно е наистина да е яка работа....не съм пробвал и не знам :ph34r:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно зуум съм леко предпобеден, то за всеки тяхен процесор все разправят че е с няква нова революционна технология и прочие ама... като го пробва човек и :ph34r:

не е изключено и това деиствително да звучи зверски, но ръка да пипне ухо да чуе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.