Jump to content
Българският форум за музиканти

Swirl Guitar Project


Recommended Posts

един съвет в офтопик - когато даваш снимки от facebook изолираш хората, които не го ползват и които може да са ти от помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не се ли виждат като цъкнеш? Аз уж съм сложил там всякакви видимости... сега ще ги прехвърля на някой image hosting...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Ехоооо какво стана с проекта? Има ли някакво развитие?

Ще се радвам да споделиш повече впечатления , че и аз съм тръгнал натам.

Имам едно две дървета в къщи за тестове.. и през някой уикенд може да ги споходи съдбата.

Дай по-нови снимки плс.

 

Поздрави

Редактирано от programista
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към момента е в застой т.к. ми трябваше работеща китара на зор, а освен това ми я боядисаха с акрилна боя и не съм сигурен доколко когато я потопя в това няма да стане фал :crying: Някой ден съм решил да го пробвам така или иначе, тей, че ще възродя темата :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Случайно след година и нещо да си се сетил за китарата? Че ми е интересно дали/как е станала и как въобще се правят тия неща. Много ме радват swirl-натите китари, обаче не мисля че мога да го направя сам, а кой знае колко пари струва някой специалист да го направи...

Редактирано от Annonnymоus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не съм... остана си тъмно-синя с акрилна боя. Аз пробвах номера с една дъскЪ, и да ти кажа не е кой-знае каква философия - боядисваш основа, матираш, swirl-ваш и лакираш - най-добре и ти пробвай първо с една дъска, за да видиш и усетиш как точно боята полепва по китарата. Трябва ти варел! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.