Jump to content
Българският форум за музиканти

Хубав софт за клавиатурна йоника


pechen

Recommended Posts

Здравейте,

с акордеона ми е малко трудно да си записвам това-онова на коммпа,

дайте някаква идея за виртуална йоника с музика от клавиатурата, която да има ритми и различни звуци,,

и също така да може да се записва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво трябва да се разбира под кодовото название "клавиатурна йоника"?? :) С коя клавиатура ще управляваш виртуалната йоник... Аааааааааааааа! Тук вече паднах: "виртуална йоника с музика от клавиатурата"! Ако някой може да ми преведе какво е това, моля да го направи, че няма да мога да заспя! :punk_guitar:

Край! Отказвам алкохола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът сигурно има предвид да свири с клавиатурата на Компютъра, чрез "виртуална" т.е. компютърна "йоника". За него явно всичко с клавиши и ток, без акордеона на който свири, е все йоника.

Едно време, когато персоналните компютри прохождаха имаше предимно такива заигравки - инфантилни може би, но положиха основите на всичко това което съществува днес като "музикално ориентиран софтуер".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, с клавиатурата на компютъра става, но не е много удобно. Аз страшно се измъчвам като свиря си бемол мажор и Турския марш на Моцарт... :lol:

Сега сериозно - нека момчето което пусна темата да изясни какво точно иска, за да сме полезни с някакви съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

просто реших да заменя нееднозначната дума "свирка" с йоника, което обаче било завод за инструменти в бившата ГДР, което аз, горкият не знаех.

Човек се учи докато е жив.

В случая това се изразява, че намерих каквото ми трябва в Замунда точка нет, и , че научих, че това е по-правилния начин за помощ от един професионален музикантски професионален форум.

Може да не съм се изразил достатъчно добре, сори.

Край на темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.