Jump to content
Българският форум за музиканти

Кога ще се спре тая гавра...


Recommended Posts

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Мен лично ме кефи като цяло, не го приемам като гавра...Ку-ку бенд-ско е малко.А за микса с рок и метъл - то е почнало още от началото на 90-те.Някой да е слушал старите албуми на Драгана?Ето справка от '92 http://www.youtube.com/watch?v=bA_hdIAAbnU

Редактирано от Abbath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че искам реално да съм чалгар (единствената подходяща дума , която ми дойде на ум беше тази , съжалявам) . Търся си спонсор за силиконови устни или ... други атрибути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Лорде,това кърти,но предложи го на Анелия да видим какво ще коментира,интерестна ми е реакцията и :thumbs_up::cheers2:

Редактирано от NovemberEil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Кавър на чалга или оригинална чалга някаква ???

 

П.С. : с първата си сериозна банда правихме кавър на "На Т'слата Дръжката" леко кор вариант :cheers2: така, че ако те се гаврят с музиката що пък ние да не се гаврим с чалгата ;) един вид музикален Reverse Rasizm :)

 

Ако има навити можем да отворим такава тема с кавъри на люти чалги :thumbs_up:

 

аз мога да те поздравя с ТОВА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инструментала в пъти над вокалното изпълнение,за текста да не говорим.

 

В същност това е чалгата:ниЗки критерии,ако изобщо ги има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Като цел в момента гледам право към 'откровени чалгари' / 'заклети метъли' , които си нямат представа колко тънка е разликата в стиловете

Фен съм! :) Подкрепям с четири ръце инициативата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама тва наистина не звучи зле, нищо че вокалите са чалгарски. то като се вслуща почти всичко звучи в пъти по страхотно като се сложат китари с дистер и хубави барабанчета. малмстийн и батио като крадат безсрамно от класическата музика някой да отрича че музиката им звуи яко? не мисля.. иначе другите са прави като викат че лека за гадната (подчертавам ГАДНАТА, защото има и хубава чалга) са сурови пауър акорди с есенция от дисторжън :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно казано (като изключим текста може би) не намирам никаква чалга в това изпълнение. Аз лично бих го завоалирал още малко включвайки лека рехармонизацийка тук таме или "педал пойнт" някъде. Също и леко бих променил бийта на барабаните за да не е буквализъм. Ако се махне текста се получава жестоко парче.

Редактирано от Tozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.