Jump to content
Българският форум за музиканти

Издържливост на комбо


maxim09

Recommended Posts

Може ли свирещия да сяда на комбото - малко 15 ватово комбо на Берлингер. Виждам съм го като приом от уличните музиканти, но не знам дали комбото ще издържи на моите 80 кг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник'ви грижи да те поеме :) Не смятам, че е практично и удобно.

:greenangel: Току що си представих един металяга с огромна стрела свирещ Dimmu Borgir седнал :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сядам на Crate-а V18 212 и си ме издържа , а пък аз съм си около 120 кила така че ....

 

Но моето е доста голямо , тоя твоя "Берлингер" не знам дали е много добре да сядаш върху него

 

... то като цяло кубетата не са направени за сядане О_о , с тях се свири . Купи си стол .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А... микрофония?

Интересен въпрос...!?! Искрено вярвам , че не би следвало да произлиза такъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като седнете на тях няма ли микрофония?

 

Интересно ми е да чуя защо точно :punk_guitar: Имам интересна теория, но съм доста сигурен, че ще ме пратят на 10-дневна почивка, ако я изкажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Там където ще те пратят - връщането е забавно, но тегаво :)

Въпросът за микрофонията ми звучи малко като : Е, аз ако си сложа микрофона пред усилвателя няма ли да има микрофония.

Спирам да пиша по този въпрос, защото не разбирам какъв е хуморът да си седиш в/у кубето, тъй като звукът когато си седнал на кубето и когато седиш пред/до него е по-различен.

Земята ще издържи всеки, на когото му се седи....

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Може ли свирещия да сяда на комбото - малко 15 ватово комбо на Берлингер. Виждам съм го като приом от уличните музиканти, но не знам дали комбото ще издържи на моите 80 кг.

'наиш ко. Земи една 50 кг торба цимент, две от 10 кг, 4 торби от 5 кг, 5 от 2кг и почни бавно да натоварваш върху кубето,

Започни с 50-те килограма, после 10, и т.н. в момента в който кубето поддаде махаш 2 кила и си достигнал прага на идържливостта му........... :)

От тук нататък следва, ако си 80 кила си среден ръст и нагоре, което не е добре, щото ако седнеш на кубето и ще си запушиш ушите с колене, ако пък си под средния ръст, значи по-пухкав, което пак не е добре, щото тогава кубето ще се окаже малко .

Виждаш ли какво става, значи.......

Виждам съм го като приом от уличните музиканти

 

Ако си мислиш, че този "прйом", ще подобри свиренето ти..........тук оставам безмълвен, че може и да ме баннат.

А да се замислиш, че едно е да мъкнеш китара и кубе, а съвсем друго е да мъкнеш и китара и кубе и стол.

 

То нямаше такава тъпа тема :):lol:;)

 

Само информативно да вметна, Pegent B50 без проблем издържа 120 кила

fifcho, всичко що е с марка Regent може да издържи падане от третия етаж, с което не казвам нищо лошо за тази марка.

Редактирано от Sad But True
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.