Jump to content
Българският форум за музиканти

ИКОНОМОВ


mmanson

Recommended Posts

Аз се обадих на Икономов и той ми прати едно ГРГ270 за 566 лева, пренебрегнах основното правило при покупка на инструмент да ида и да го чуя, но съм имал вземане даване с Айбанез и рискувах. Сега като си дрънкам на китарката мисля че напраявих добър ход а и спестих време и пари... Под 700 лева тфа е единствения модел в наличност и не е лош. Произведен в Индонезия, не е с прецизна изработкак ато Японските модели, но аз съм начинаещ и не ми дреме особено. Не карайте на чоека и не поствайте глупости а гледайте да му помогнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

може би в крайна сметка човека се опитва да си наеме човек, който да му избере китара? Аз предлагам разбиращите от китари да си обявят цена на времето и той да си избере кого да заведе в Благоевград и да му избере китара. Аз не разбирам много от китари, затова ще предложа по-ниска цена за начало - 22.50лв на час, ако отидем и се върнем за 5 часа за около 110лв ще му се върже избора на китара. Но пак предупреждавам, че има по-големи разбирачи от мен, да си казват цените!

ахахахах ти си толко ТЪП че си нямаш на идея. Тохно ще плащам на някакъв палячо като теб да ми избира китара . Хахахах та 110 лв , та това си е някаф стар фендер бе клоун

<_<:) :stop: :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би в крайна сметка човека се опитва да си наеме човек, който да му избере китара? Аз предлагам разбиращите от китари да си обявят цена на времето и той да си избере кого да заведе в Благоевград и да му избере китара. Аз не разбирам много от китари, затова ще предложа по-ниска цена за начало - 22.50лв на час, ако отидем и се върнем за 5 часа за около 110лв ще му се върже избора на китара. Но пак предупреждавам, че има по-големи разбирачи от мен, да си казват цените!

ахахахах ти си толко ТЪП че си нямаш на идея. Тохно ще плащам на някакъв палячо като теб да ми избира китара . Хахахах та 110 лв , та това си е някаф стар фендер бе клоун

<_<:) :stop: :stop:

Пич, влез малко в час и недей да обиждаш хората без въобще да знаеш нещо за тях!

 

предлагам модераторите да затворят темата, щото явно само простотии излизат от нея :D

 

П.С. когато намериш стар фендер за 110 лв, обади се, ще ми бъде изключително интересно! Явно си бая навътре в цените :P

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако още някой пусне такава тема ще е за първи път <_<:D:P както каза колегата - лека му пръст на форума

алоооо модраторите

:P:D:P абе ти само бучиш на хората бухух :P:P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз като чета темата си викам я да напиша и аз нещо..по така по темата..

ето:

СПАМ

:killyou:

<_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_smile.png" alt=":)">:D

 

Аре по-серизно, дюдери! И най-вече автора - не ръси обиди по повод на тези, които искат да ти помогнат.

 

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова не рядко пиша тук, а основното ми правило е да не питам за каквото и да било. Жалко за форума, защото допреди няколко месеца беше доста приятно място, а сега го чета само за да се посмея.

Редактирано от TerminalFrost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би в крайна сметка човека се опитва да си наеме човек, който да му избере китара? Аз предлагам разбиращите от китари да си обявят цена на времето и той да си избере кого да заведе в Благоевград и да му избере китара. Аз не разбирам много от китари, затова ще предложа по-ниска цена за начало - 22.50лв на час, ако отидем и се върнем за 5 часа за около 110лв ще му се върже избора на китара. Но пак предупреждавам, че има по-големи разбирачи от мен, да си казват цените!

Бобалане теб те знам колко разбираш от китари :D! Ти сигурно би дал 110 лева за някой "стар фендер"... :) Пхах! Виж аз обаче приятелю mmanson за 115 левчета + 2 дюнера и фанта портокал ще ти помогна да си избереш яка китара!!! Даже със 6 струни мога да ти намеря от специалните! Важното е да е от Благоевград... те 'сички са еднакви щом пише Ibanez отгоре на онова дето седят нещата дето затягат струните <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми изглежда смешно да платиш на някой, който не познаваш да ти ИЗБЕРЕ китара. Предполагам взимаш уроци, помоли учителя си да дойде с теб или просто някой приятел, който е свирил и разбира и ти 6те си му покриеш разноските.

Успех :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай още малко и си вземи RG370 или RG350, послушай ме .........Успех!!! Ако трябва поискай на някой на заем , един път се купува китара ............

колко струват тези модели ?

Питай в магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми изглежда смешно да платиш на някой, който не познаваш да ти ИЗБЕРЕ китара. Предполагам взимаш уроци, помоли учителя си да дойде с теб или просто някой приятел, който е свирил и разбира и ти 6те си му покриеш разноските.

Успех :guitar:

смешно е разбира се. Аз се подразних от това, че същия пич вече беше пускал такава тема, дори аз разбрах каква китара да си купя от отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз си мислех че "барабанистите" във форума са зле...малееееееейй <_<

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

820 лева е 370, за 350 не знам, ама не са ти в бюджета... Пиши най-добре на sales@mci-bg.com. Иван Икономов си проверява мейла доста често и ще ти отговори най-точно и без друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.