Jump to content
Българският форум за музиканти

ИКОНОМОВ


mmanson

Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

абе аз 2пъти съм питал дали имат там Ibanez Iceman DMM1 защото пише в каталога ама има 600 китари такива по света (или бяха по-малко) и не ми се вярва

и двата пъти - хуй... седя си в неведение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво трябва все еднакви теми да пускаш.... :)

отиди с някой,който разбира от китари и пробваш и решаваш.

много сложно...

според мен не си прав какато гледам пича се е регисрирал на скоро и няма как за своите 29 мнения да е пуснал поне 3 такива теми ЗАЦЕПВАШ ЛИ ???

тук сме за да дадеме мнение а не да се караме на някои си . Сега човека може да не е запознат със сайта и правилата .

 

По темата нямам много да казвам просто като фанеш китарката трябва да ти е удобна , да нямаш проблеми с флойда и най вече трябва просто да усетиш по свой вкус коя ще бъде китарата на която искаш да свириш . Да знаеш че за тези пари няма да сбъркаш с Ibanez-a :) . Това е от мен . :) И като си я купиш направи няколко трака да я чуем как звучи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не си прав какато гледам пича се е регисрирал на скоро и няма как за своите 29 мнения да е пуснал поне 3 такива теми ЗАЦЕПВАШ ЛИ ???

тук сме за да дадеме мнение а не да се караме на някои си . Сега човека може да не е запознат със сайта и правилата .

и заради такива които споделят мнението ти всички теми са еднакви. не се иска много сиво вещество да използваш функцията 'търсене' или просто да огледаш няколко теми по-надолу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще направя записи :) . Аз просто исках помощ , но какато си личи форума е ВЕЛИК а балъците в него са много. Мерси за помощта на пичовете които искаха да ми помогнат , дори и на онзи човек който искаше да му плащам 110 лв да дойде с мен . Извинявай че така ти се нахвърлих но просто имам много лични проблеми и се ядосах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.