Jump to content
Българският форум за музиканти

Йовано Йованке


balombi

Recommended Posts

Каква е болката?

Толерантност, приемане, зачитане, музиката няма граници.

А вкусовете - ок.

Каква е темата, че не мога да разасъждавам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбрах за какво точно става дума?

 

Иначе тези Много Ръце ме зарибиха и ще взема да търся албум... мерси за линка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, какво изскочи :) Интересно като звучене! Баломби, колкото и да те противи това като звук, има още много да слушаш, друже ;) Хората са направили нещо много добро според мен, дори и да не е за масовото ухо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно и добро изпълнение.Ако автора на темата мисли че е извратено,ще кажа че съм чувал доста отвратителни обработки на фолклора в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кој јазик/дијалект е испеана оваа песна, на мојот или на твојот?
В Западна България говорят на същия диалект,мен ме радва Влатко Стефановски как я свири Йовано..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Баломби, колкото и да те противи това като звук, има още много да слушаш, друже :cheers2:

 

Въобще не ме противи , само мога да си мечтая един ден да достигна такава виртуозност ,каквато тези хора демонстрират .

 

Александар

 

Не искам да влизаме в тъпи спорове , но какво тогава търсиш в БЪЛГАРСКИ форум за музиканти .............

 

Sad But True

 

Когато ние пропеем японска песен , тогава ще говорим за пройзношение .

Редактирано от balombi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата националисти са наказани за по 20 дни всеки. Такова отношение в този форум не се толерира. Сред нас има испанци, сърби, македонци, ако не знаете. Хайде да не си мерим териториите и историята, защото това е крайно грешно и само ще стане още по-неприятно при второ нарушение на правилата за расизъм и толерантност към потребителите тук. Темата я затварям с доста противоречиви чувства, тъй като никак не ми се искаше, но ще се намери още някой, който да полази с омраза и да омаже музикалната идея на този топик тук.

Александър, не си нежелан сред нас, но не забравяй, че всяка нация има достойнство и когато го ритнеш по този начин тази нация отвръща на това с ритници. Говорим близки езици и териториите ни са строго определени. Недей да прекрачваш тези граници при общуването си с нас занапред и няма да имаш проблеми от този тип. Признати сте като нация и от България. Нямаме нищо против вас, но пропагандата ви ни вбесява на моменти. Имам доста приятели македонци и те ще останат мои приятели независимо от различнията в език и култура. Никога не съм бил расист и винаги съм се чувствал българин. Недей да ме караш пак да посягам към папката с наказанията на същата тази основа, на която реши да правиш дискусия.

 

Поздрави!

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.