Jump to content
Българският форум за музиканти

Да си направим форумен рекорд


Recommended Posts

'' На Aug 6 2009, 11:34 AM е имало общо 365 посетители наведнъж.''

 

Само толкова ли можем!

Предлагам да си определим дата и час , когато ще е удобно на всички да влезем наведнъж и да нправим форумен рекорд .

Знам , че това няма да е с кой знае колко голяма полза , но поне ще е некъв рекорд .

Нека всички да се обединим и да го направим заедно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И съвсем да сринем хостващия (без друго проблемен) сървър? :greenangel:

 

Иначе ползата е, че подобни рекорди помагат за привличането на рекламодатели, което пък ще позволи на екипа да ни направи форума още по-интересен и полезен (и парадоксално - дори да подобри хостинга: )

 

Какво мисли Екипът по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дреме му на бай Рекламодател, че еди-кога си имало "баси пика" на посещаемост. Таргет групата си е все същата и по състав, и по осведоменост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламодателите гледат средната посещаемост за седмица и най-вече месец.

Освен това, да не ви обезсърчавам но, от време на време се пускат едни скруптове за поправка на базата и те ресетват тази статистика :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждала броячът да показва и четирицифрено число (нещо като три хиляди) и дори си бях направила скрийншот, но при следващата актуализация на сайта пак си станахме малко под 200.

 

А иначе предложението на balombi ми прилича на видеорекламата на един от мобилните оператори, в която се казваше нещо от сорта: "Ако всички потребители на услугата Х се съберат на площада (пускат го в кадър) и скочат, паметникът пред НДК ще падне!"

 

И форумът така - ш'са счупи от 'резонанса'! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да си напрегнеш мислите за нещо по-смислено. Като капак на всичко гаранцията, че форумния скрипт ще издържи 18000 потребителя онлайн в един точен момент е нулева и може да се окаже, че ще се наложи да седиш и да четеш форум за отглеждане на рибки докато успеят нашите мили админи, които тактично те отрязаха в предишен коментар в тази тема, да оправят мазалото в следствие на твоята идея. Не вярвам, че искаш да причиниш флууд на форума, но да знаеш, че така се нарича и не е ОК. Тоест няма да го бъде и идеята от мен лично не се подкрепя, а направо си заставам против нея с две ръце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако целта е просто да е голямо числото там, спокойно някой админ може леко да редактира съдържанието на базата и да сложи ако трябва 1 000 000. Не виждам смисъла от подобна бутафорна демонстрация на "единство". По-добре да демонстрираме сплотеност на общността по друг начин според мен. Не е важно колко хора четат форума в един и същ момент, а колко го четат изобщо. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Право думаш, другарю Анаконе! Ще я има таз среща и ще се радваме да се видим лайв, защото там ето този емотикон ;) има вкус! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата може ли да е с приспиване, за гостите от чужбина

предлагам някоя хижа с чеверме ...пардон барбекю хахахах :ph34r:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже с преспиване(в хижата) и с приспиване(чрез песнички), че и с препиване(с алкохол), ама от последното много боли глава <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Добре, няма да стане .

Идеята ми беше просто да направим нещо по- различно ,в което да вземем участие всички , но щом не е възможно- ок .

Благодаря , че ми разяснихте тези подробности и че не изтриха темата ми :)

Айде назраве и от Монтана !

Редактирано от balombi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.