Jump to content
Българският форум за музиканти

Randall


wessy

Recommended Posts

^Грешиш приятелю,има места където може да се провери,най малкото защото и George Lynch а и двамата от Gotthard са рекламни лица на Randall!!!Най вероятно си прав за това,че са свирили с марките,които си изредил,но в момента всички те свирят с Randall.

 

http://www.randallamplifiers.com/artists/index.asp

Между другото видя ли долу в гиъра, че , Leo Leoni използва Рандалски модул за сумилация на Плекси и Супер Лиид на Маршал :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да, Мефистофел-е, прав си за PA-системата. Въпреки, че като се замисля, в повечето клубове си използват озвучаване с много съмнителни амплитудно-честоти характеристики, но това вече е друг въпрос.

 

ЗА peavy бандит-а - извинявам се, ако вече е споменато в темата, но той transtube технологията ли използва?

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика между ХайФи и китарен амп . Целта на боса е да звучи добре най-вече в ХайФи , затова не е сигурно как ще звучи с неговите симулации в истинско кубе .

:blink:

 

Целта на това:

 

gt6l.jpg

 

е да звучи добре в това:

 

SC-PM53.jpg

 

?!

 

Хайде мислете малко като пишете... <_<

 

И по темата:Randall RG75 (и G2,и G3) е от продуктите,при които съотношението "цена/качество" е почти оптимално.

Тоя пич, кърти вееееееееееее :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това RG75G3 дали ще звучи хорошо с BOSS GT-6  :think:

Аз съм пробвал Г2 с ГТ8 и звучи идеално. Но този рандал има драйв и ревърб, които с амного добри. Моето мнение, че ако имаш такъв рандал не ти трябва процесор. И обратното ако имаш процесор не ти трябва такъв Рандал - защото не е ефективно. Иначе звука е супер.

Ей това исках да чуя <_<

... че не ми се водят детински спорове :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Бих искал(а и би трябвало),да внеса корекция относно мое мнение!

 

Оказа се ,че по време на touring през 2006,Leo Leoni(Gotthard) използва китарни боксове Randall(sory Smokejack).Toва е във връзка с договор за Endorsement(по сходна причина се използват напр. и китари Stagg)Екипировката-обект на договор(боксове Randall)пътува с техн. инвентар на групата и не е вкл. като backline-изискване към локалните Sound production-компании.

 

@Smokejack: Gotthard досега не са записвали с Randall,а другият китарист изобщо няма отношения с Randall.

Не съм личен агент на George Lynch,но съпоставен с теб,съм много по-близо.Това което казвам за G.L. & Randall,можеш и ти да го намериш,ако се постараеш.

Работата ми обаче е такава,че често имам информация,която няма откъде да "изровиш",така че,вместо да имаш "странни чувства",по-разумно е да добиеш навик да се възползваш при спорадичните ни форумни контакти(ако щеш,разбира се)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо всички говорят за рандал Г2 след като темата е за Г3?

 

и някой изобщо пробвал ли е Г3? пича във фактор ми каза че били заредили 5 броя и ги продали за норматив...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих преди около 2 седмици с идеята да пробвам и двете серии, ама като отидох всичко от G3 беше изкупено. Пробвах RG75 G2. Интересуваше ме най-вече мръсния канал и каква жица може да се изкара с него - останах много доволен с едно малко изключение - при висок гейн има не много пренебрежим шум (дори и без китара). Иначе звука е муцка :metalist: , поне според скромните ми разбирания. Интересно ми е в новата серия тоя шум дали още си е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ чесно да си кажа драйва на рандалл ми е по-добър от тези които ми позволява да си наглася босс ме-50-ката. Адски съм доволен от ква кубе. БРАВО на рандалл :metalist: . Сега обмислям вариант за 4х12 пак на рандалл. Просто напълно отговаря на нуждите ми :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ до колкото знам има 4х12 на рандал със селесчъни и такива с джагуар говорители.Разбира се варианта със селесчъните е по-скъп- 699 лв(гледам прайс листа на фактор в момента) :ph34r: и защо да са куци :think: кажи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя който гледах аз не беше със селесчън, нито ми хареса, даже и продавача ми каза че е шит, нещо доста нетипично за търговец

 

струваше към 500 лева, тей че може и да има и друг модел

 

я кажи къде го гледаш тоя прайс лист да го видим и ние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ценова листа :ph34r:

 

едит:

става дума за втория "RANDALL_2006.pdf"

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.