Jump to content
Българският форум за музиканти

Погледнете какви китари


funshits

Recommended Posts

Хех яко ми то може човек да си вземе 1 дърво и на него да си опъне 6 струни наи добре ша е май ;) Ми не знам китарите са зарибени ако можех да имам щеше да е като нататуриания пич

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А тази ми пълни душата на махимум !

Аз пък си представям как при рязко движение на лявата ръка към 22-ро прагче пичът се пронизва с долния рог на китарата...

Ай немаме нужда от китарата на Батман ;) ;)

Редактирано от Dark Skywalker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен такива китари не ме кефят нито за в къщи нито за сцена. Аз обичам дизайна и звука на Fender stratocaster и Gibson les poul standart ;) това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае и аз харесвам Фендер ама нямам нищо против покрай него(не че ще имам някога де) да се зъби и една такава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тая направо ми го забиха....неам думи..това тяло с БиСи глава ще е повече от трепач!.

...другите са ми малко Манга :) прекалено ярки цветове май...

 

DSC_2746.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам красавица е . а за какво са сички копчета че не зацепвам. волуме тембри адптери...останаха още три малко отдолу...те са за... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си представям...

Привет и на Дарки, ако това е той! Приятни мигове в скромния ни Форум. :green:

 

За тия китари разбрах от сигурен източник, че не ги продават, ако нямаш платени медицински осигуровки... :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам красавица е . а за какво са сички копчета че не зацепвам. волуме тембри адптери...останаха още три малко отдолу...те са за... :) може да има няква активна елекроника ли деа знам

наи вероятно volume 2tone прекъсвачите наи големия е между адаптерите 2-та малки делят двоините на единични и.....еба мама му последния малък за какво е????????? :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

artist1.jpg

Тия животни с флойд стават доста изродски. :) :twisted: ... но наистина не ми биха били удобни за свирене вкъщи :)

 

П.С.Тоя ако се разкофее доста може и да се надене на някое от шипченцата на колана си :)

Редактирано от Crimson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Тия също са некви....незнам

 

http://prikola.net/?id=2214

бах мам* му тва човешката фантазия няма грзници :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.