Jump to content
Българският форум за музиканти

Новозаписано Акустик-Рок Парче(В звукозаписно студио)


Recommended Posts

Прекрасно е , браво на вас . :punk_guitar:

Много ме зарадва тази хубава песен , стана ми едно такова ...

А аз се бях отчаял , че в бг има само чалга и метъл ....

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
хаха @Abbath човече, ако знаеш тук как говорят(а как пък пишат... :punk_guitar: ) ще разбереш нежеланието ми да се впускам в тези въпроси. Освен това като възпитаничка на англ.гимназия си бях развила този гаден навик да поправям хората като говорят или пишат неправилно на английски и ми отне много години да се отуча, просто защото отстрани ми се струва дребнаво и ненужно. Не означава, че отношението ми към езика е неуважително, просто личен избор.

Друг е въпросът, че ако коментирах всичко, което ми прави впечатление с едно или друго в този форум, нямаш идея колко хора още щяха да ми го играят обидени ...

Гледам да не влизам много много, а като вляза да свърша работата, за която съм дошла и толкоз... :)

@Wasted или Waisted : кога ще чуем ново парче от вас? ;)

 

 

Първо искам да благодаря на всички за вниманието което сте обърнали на нещо мое!

Трогнат съм..никога не съм се замислял,че нещото което си дрънках из дома и роднинни викаха по мен "Айде стига бе,искам да спя",ще стигне до ушите на професионалисти и любители,и дори ще остави ефект върху тях...

 

А сега по въпроса - следващо парче със сигурност ще има,и се надявам да стане в рамките на месец,понеже знаете че колкото и да сме добри накрая винаги опираме до ПАРИЧКИТЕ :)

 

Та,да...това е :)

 

Пак Ви благодаря,страшни сте!

 

П.С

 

Да,групата наистина се казва Wasted,бях доста ентусиазиран когато я писах... :)

 

П.С2

 

Хахахах....отново го бях сгрешил но го коригирах...явно пак съм развълнуван :)

Редактирано от Kaen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино е парчето, браво! :)

 

В кое студио е записвано?

 

 

В Горна Оряховица,окръг Велико Търново ... Студио "В" ...мисля че се казваше Вальо Тонков.. :(

 

Пича държи на качеството ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Много добро, браво! Макар че, не е моят стил, когато нещо е хубаво, то си е хубаво. Според мен може спокойно да се върти по радиата и в клубовете. Само да се пипне текста на места, да стане "radio friendly" :) , макар че, на мен ми харесва оригинала. Продължавайте в същия дух. Успех.

Редактирано от SandoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм едно - ако България беше Америка със сигурност парчето щеше да прободе топ 20 на MTV . Хубава тема , хубави вокали , просто хит за любителите на жанра . И не Човека "Глас" да ходи да ни излага по Евровизия , а ето текива песни трябва да пробиват за да се радва публиката и авторите да имат сили да вървят напред към поредното попадение .

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.