Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте мнение :)


Lana :)

Recommended Posts

Горе долу става...

 

Трябва да слушаш повече музиката - на места се опитваш да я надвикаш!!!

Идеята е да възприемаш музиката и гласа си като едно цяло - което носи обща емоция. Баланса на трака е направен с тази идея и не е нужно гласа ти да е винаги по-силен от останалите инструменти... Абе демек трябва да усещаш къде ти е мястото в микса спрямо текущата емоция на парчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да ти кажа,мн е добре като цяло.имаш някаква техника,която трябва да доразвиеш.определено трябва да слушаш повече собствения си глас!губиш се от време на време,някак си, бягаш от тоналноста и пак се връщаш..блендата ти е хубава,остава само пеене,пеене,пеене,още пеене....

 

 

ПС.намери си група :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса пеенето ти ,мощно и с леките кънтряшки завои на места - яко - пусни и Шаная канадката за кавъри:girl_cray2:

Това си е моето мнение - аз съм обикновен китарджия - вокалистите ще ти намерят много кусури,предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееех този Несебър фест веее Спомени спооомениииии :cheers:

много приятно изпълнение на Ironic

Breakaway също ми хареса, но освен интонационните колебания прави впечатление началната фраза на припева...това До(I'llspread my wings) може би на моменти го мислиш по-високо отколкото е всъщност и се стремиш да го изпееш с белт, а и фактът, че фразата почва с отворена гласна също не ти помага :unsure:

...мисля че ще стане по-добре ако го изпееш стремейки се да създадеш пространство нагоре - по леко, но с опора, да не звучи все едно това е последния ти тон, щото определено не е ;)

хаха колко ме бива да давам съвети, а. :):)

като цяло много ми хареса и присъствието, и разпяването и в двете песни.

много готино!!

в Бургас къде пееш?

 

п.п.сега го видях тва:

biala: Горе долу става...
горе долу ?!?!?!!? :slap::D Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих казал, че е супер ! Браво колежке. :)

Айде и аз да се запиша, много добре се справяш :-( има някои места от песните, където не са много чисти тоновете, но това е повлияно от много аспекти, лайфа си е лайф и с гордост мога да кажа, че си супер ! Един съвет найстина, както са ти казали малко по-горе за самия баланс, трудно се свиква, но свикне ли се звученето става друго. :-(

Успех ти пожелавам и всичко най-добро за напред. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееех този Несебър фест веее Спомени спооомениииии :excl:

много приятно изпълнение на Ironic

Breakaway също ми хареса, но освен интонационните колебания прави впечатление началната фраза на припева...това До(I'llspread my wings) може би на моменти го мислиш по-високо отколкото е всъщност и се стремиш да го изпееш с белт, а и фактът, че фразата почва с отворена гласна също не ти помага :excl:

...мисля че ще стане по-добре ако го изпееш стремейки се да създадеш пространство нагоре - по леко, но с опора, да не звучи все едно това е последния ти тон, щото определено не е :)

хаха колко ме бива да давам съвети, а. :):)

като цяло много ми хареса и присъствието, и разпяването и в двете песни.

много готино!!

в Бургас къде пееш?

 

п.п.сега го видях тва:

biala: Горе долу става...
горе долу ?!?!?!!? :excl::blink:

 

 

Благодаря за мнението.Мога ли да попитам с какво се занимаваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих казал, че е супер ! Браво колежке. :)

Айде и аз да се запиша, много добре се справяш :blink: има някои места от песните, където не са много чисти тоновете, но това е повлияно от много аспекти, лайфа си е лайф и с гордост мога да кажа, че си супер ! Един съвет найстина, както са ти казали малко по-горе за самия баланс, трудно се свиква, но свикне ли се звученето става друго. :excl:

Успех ти пожелавам и всичко най-добро за напред. :)

 

 

Благодаря,колега. И на теб много успехи. Много се радвам на групичката ви. Продължавайте в същия дух :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу става...

 

Трябва да слушаш повече музиката - на места се опитваш да я надвикаш!!!

Идеята е да възприемаш музиката и гласа си като едно цяло - което носи обща емоция. Баланса на трака е направен с тази идея и не е нужно гласа ти да е винаги по-силен от останалите инструменти... Абе демек трябва да усещаш къде ти е мястото в микса спрямо текущата емоция на парчето

 

 

Чува се все едно се опитвам да надвикам инструментала,но не е така.Записа е от фотоапарат и хваща повече вокала.На живо смятам,че беше добре балансирано.Но благодаря за съвета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да ти кажа,мн е добре като цяло.имаш някаква техника,която трябва да доразвиеш.определено трябва да слушаш повече собствения си глас!губиш се от време на време,някак си, бягаш от тоналноста и пак се връщаш..блендата ти е хубава,остава само пеене,пеене,пеене,още пеене....

 

 

ПС.намери си група :)

 

 

Благодаря за коментара :) Малко ми звучи стил "Мара отварачката" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.