Jump to content
Българският форум за музиканти

Васко Кръпката


balombi

Recommended Posts

Днес като слушах песента кучето на крайния квартал установих , че без певеца си и китарата тя може да стане моментално джем трак . Аз седнах и за около половин час направих това

http://www.4shared.com/file/234661787/3284d390/ku4eto.html

Знам , че е кратко но това се повтаря и както казва нашият съфорумник христо9 '' кратък но красив''

Айде аз ви оставям джемете на спокойствие :wallbash:.

Редактирано от balombi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де ок

да приемем , че парчето не е това , а просто един джем трак

в крайна сметка не карам никого да свири така че ако искате пробвайте :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам , че ще разваля темата , но ще пусна моя опит :).Искам да кажа , че това е моят първи джем така , че моля за солидарност.Реших ,че вече е крайно време да спра да гледам табове и да почна да мисля като музикант(макар че не съм такъв ).Та ето го и него , пак казвам не е нищо особенно , но имам амбицията да направя повече .

 

http://www.4shared.com/file/235617665/72f7...urvi_opit_.html

 

Изплозвал съм китара кремона чиста ,защото нямам други екстри . Надявам се да ви хареса и да ме засрамите здраво като ми кажете грешките .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много благодаря .Тайно се надявах да се пишеш в темата ,защото ти си нещо като моят джем идол . Благодаря за комплимента , аз ще продължавам да опитвам .

Редактирано от balombi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен подход към темата - пентатоника + китайска народна медици...аа музика де...продължавай да опитваш и от мен ! :cheers2:

:headbang:

 

П.С. Този джем е за малко повече бири от на колкото съм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Много интересен подход към темата - пентатоника + китайска народна медици...аа музика де...продължавай да опитваш и от мен ! B)

:huh:

 

П.С. Този джем е за малко повече бири от на колкото съм...

Какво искаш да кажеш с тази китайска музика , не те разбирам . Колкото до бирите , пий още 5-6 и се пускай .

Редактирано от balombi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.