Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ колеги китаристи !


yeeeah

Recommended Posts

Еми да, тази възможност винаги е налице. Но въпроса е, че трябва да знаем, че имаме права и съм останал с впечатлението, че КЗП си върши работата като хората. IgniteAll имаше работа с тях за доста по-голяма сума(спомням си за една тема в "Говорилня") и може да потвърди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

В защита на Канев - има много голяма вероятност и той да не е знаел, че е вокален процесор :)

 

За грешката си си виновен, но е много педалско от негова страна, че е твърдял, че е за китара. Добрите новини са, че почти всички музикални-магазинери в БГ са измекяри. То-ест - горчивият опит ще ти послужи за в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е излъгал с умисъл... Не е добре информиран за стоките си.

Веднъж направих опит да попитам за материала (дървесината) , от който е направена една от китарите , които продава и той започна да търси в интернет, после започна да ми изказва предположения и накрая каза че всъщност май не знае, но това не било от голямо значение, защото китарата била страхотна !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мога ли да кажа това че свириш от 5 години на китара няма никакво значение. Ти като не разбираш от техника това е друго! Аз не свиря от 5 години ами от около 4 и половина ама това при мен не може да се случи , защото прекарвах часове за изучаването на китарната техника. Предлагам ти и ти да го направиш ще ти помогне много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък свиря на китара от 2 месеца и не може да се случи това при мен!Beat that!

 

Е ти вече яде попарата с твоя усилвател и, вярвам, ще се ослушваш повече преди следващата по-сериозна покупка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не било от голямо значение, защото китарата била страхотна !!!

 

Ами то какво значение има от каква дървесина е след като е "срахотна" :) Аз не съм чул за този Канев ли е или какъвто е, но случилото се е просто безобразие. Най-лошото е, че няма как да върнеш покупката и в случая едва ли някой ще се застъпи за теб след като са минали 5 седмици :) Ама такива хора си правят бизнеса на гърба на другите и за жалост остават безнаказани ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам ,че самият Канев не е знаел за какво става дума така като чета..Нито пък "прецаканият"..Как си представяш китарен процесор да е с такъв цвят и такъв експрешън педал най-малкото о.о..

Едва ли те е прецакал за пари , при положение че китарните процесори на Дигитек струват повече от този вокален (който все пак може да се ползва за китара , ако критериите ти за звук са силно занижени)...

 

 

Терминът "Селска чест" не е случаен все пак..

Ситуацията е тъпа, пробвай да го размениш този процесор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

digitech-vx400.jpg Просто погледнете големите букви "VOCAL" (от ляво) на дисплея и другите по-малки "Vocal Effects Processor" (от дясно) на дисплея. Има ли какво да говорим . Пет седмици и не ти е извадило очите ? Отне ми 5 секунди в нета .. Човек наистина се надявам да се оправи проблема ти но ГЛЕДАЙ следващия път. Нито купувача нито продавача не могат да се оправдават вече...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ Това щях да кажа и аз.От два километра се вижда че пише Вокал.Сигурно и на кутията е пишело,щото съм виждал китарен процесор на Диджитек и на кутията му пише процесор за какво е и колко възможности и има ритми и т.н.т.

Не може до толкова да не разбираш,че да те прекарат.Другото е че търговеца си е търговец и се съмнявам да не е знаел за каква стока става дума,просто е видял начинаещ и го е прецакал.

 

ПП - Иначе едно време имаше ръчно правени струни Каневски и Гашевски,та си мисля че Канев ги е навивал едните,ама не съм сигурен.Отдавна не съм ходил във Варна и мислех,че го няма вече този магазин.Доколкото знам има други 3 или 4.Май е по-добре да не се пазарува от там.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

плюс това търговец на музикални инструменти и техника да не забележи липсата на думичките "Overdrive" и "Distortion" на процесора за китара, който продава не ми се вярва. или просто това не му е силната страна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как си представяш китарен процесор да е с такъв цвят и такъв експрешън педал най-малкото о.о

 

Епа извинявай, приятел, ама как пък определяш за какво са процесорите по цвета им? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък свиря на китара от 2 месеца и не може да се случи това при мен!Beat that!

 

Е ти вече яде попарата с твоя усилвател и, вярвам, ще се ослушваш повече преди следващата по-сериозна покупка :)

 

Всъщност с времето усилватела започна да ми харесва, дори вграденият овърдрайв, а чистият звук е много приятен, особено когато не бръжди! :) .A с твоя дисторшън направо стана екстра.

 

А самият овърдрайв в началото наистина много го плюех, но то беше общо взето защото не правех разлика между овърдрайв и дисторшън.

В действителност е мек и готин и ми харесва, стига да му се намери добро приложение.А аз се опитвах да докарам Children of Bodom с него :D

 

Но ако трябва да бъда честен в магазина ме набутаха здраво, защото казах , че искам 15-20 ватово кубе за метъл, а те ми дадоха 40 ватово, което е по-скоро за блус.За същите пари и Роланд можех да взема, и Маршал.

Карай.Моя си е грешката и следващият път ще знам. :D

Редактирано от Чукопад
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.