Jump to content
Българският форум за музиканти

Мрачната истина за Cort


KeRRANGKid

Recommended Posts

Навсякъде е така, пичове.Това, че са направили видео за Корт не значи , че само там ги има тия идиотщини.Пък и ако крепежните елементи, сетъпа и флойда(засега е наред ама колко е надежден ..) бяха наред всичко щеше да е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...всичко щеше да е ОК

 

За едни щеше да е ОК, за други, пак щеше да си е същото.

И аз се питам дали не е така и с останалите производители.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми всеки иска евтини, качествени китари, те да не растат по дървеата...

 

 

П.С. Аре да залагаме каса бира кога най-късно ще бъде затворена темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за да се самозапалиш е така, трябва или да си смахнат, или наистина да е заради нещо сериозно. Във всеки случай Dynacord-а направиха голяма услуга на съвестта ми като не успяха да ми внесат 7-струнния модел. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е поредната провокация. По едно време постоянно им хакваха сайта на корт. Сега тези клипове в тубата. Кофти антиреклама са им спретнали. Както и да е де. Аз съм доволен от моя корт. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези клипчета ми изглеждат толкова изкуствени и нагласени, че повече не може да бъде.

 

Не знам, имам някакво чувство, че това е някаква провокация и фалшификация.

 

Тези, дето ги "интервюират" защо са в цехове за производство на китарите, като са съкратени? И кой би пуснал журналисти вътре, кой би оставил работниците да говорят така против шефа си, против организацията на работа, заплатите и т.н. ... и то в Китай? Или в празните дворове на завода? Завод, в който има такива проблеми, журналист не би могъл да припари, камо ли да снима и да интервюира работниците на място.

 

Протест от 5 (пет) души със значки "No Cort" и жилетки с надписи на...немски?...

 

Годишен отчет за сумата на приходите от продажби в ръцете на обикновения работник...

 

Никакъв опит за интервю на шефа...

 

"Самозапалил" се човек, който едва ли не е приличал на мумия от бинтове, но седи доволно на леглото и позира докато си гребе супа от чинията, а няколко месеца по-късно няма и следа от подпалването и дава интервю...

 

А и в крайна сметка става за няколко съкратени работници. Да видят и те хубаво ли е какво е да страдаш заради по-евтини работници/продукти/части и почти дъмпинг от конкуренцията...

 

Моите 5 стотинки и индонезийски Корт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.