Jump to content
Българският форум за музиканти

Вървят ли двама


XeRo

Recommended Posts

XeRo, човече!

Откакто съм във форума и гледам тия клипчета, в доста случаи дуети или формации от повечко гласове, за първи път отчитам такъв качествен скок в представянето ти - зряло, уверено, наистина осмислено пеене! Казвам го, защото независимо от кофти качеството на звука, на едно-две места просто настръхнах, а това иде да покаже, че изпълнението наистина е завладяващо!

Имам дребни технически забележки: замисляй се да не отпяваш толкова тоновете, където пускаш това широко вибрато. Песента е много интимна и нежна по своето съдържание и по-компактният тон ще донесе именно тази емоционална сгъстеност на израза. Разпяването на трайностите се асоциира с панорама и експанзивност.

 

НЕ МЕ СЛУШАЙ (точно сега)! Отбележи си какво ти казвам в някое далечно и тайничко ъгълче на ума и си пей точно толкова прекрасно, с настроение и повествователност, както си го правиш в момента! Останалото ще се развие само...

Браво, много ме радваш! :):coolp:;)

 

А кой направи тоя хубав сингбек?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво,хубаво!Записвай се по-често,да послушаме повечко неща от тебе. :)

Разбирасе ще поствам още, тази година ще има повечко. ;)

 

Ето така трябва да се пее! Страшно яко! Супер! Евала! Наздраве! :girl_cray2:

Наздраве и на теб братле. :hysterical:

 

Ее, много як и плътен глас.... Евала, човек...

Благодаря ти много.

 

Поздрави за изпълнението! Само така!

Благодаря ти много.

 

XeRo, човече!

Откакто съм във форума и гледам тия клипчета, в доста случаи дуети или формации от повечко гласове, за първи път отчитам такъв качествен скок в представянето ти - зряло, уверено, наистина осмислено пеене! Казвам го, защото независимо от кофти качеството на звука, на едно-две места просто настръхнах, а това иде да покаже, че изпълнението наистина е завладяващо!

Имам дребни технически забележки: замисляй се да не отпяваш толкова тоновете, където пускаш това широко вибрато. Песента е много интимна и нежна по своето съдържание и по-компактният тон ще донесе именно тази емоционална сгъстеност на израза. Разпяването на трайностите се асоциира с панорама и експанзивност.

 

НЕ МЕ СЛУШАЙ (точно сега)! Отбележи си какво ти казвам в някое далечно и тайничко ъгълче на ума и си пей точно толкова прекрасно, с настроение и повествователност, както си го правиш в момента! Останалото ще се развие само...

Браво, много ме радваш! :bravo::bravo::)

 

А кой направи тоя хубав сингбек?!

Ще гледам да ги фиксирам тези неща, време....време..време и пак време му е майката. :/

Общо зето съм доста самоук човек и ценя всяко едно мнение, независимо от кой.

ПС: Взех го от един мой приятел, а той го е взел от друг негов приятел. :)

 

Благодаря ви отново. ;):greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.