Jump to content
Българският форум за музиканти

Distorment 2005 Demo


Recommended Posts

Честито ви демо... малко късно се включвам, ма то е щото "съм в лайната".

 

+ -ове:

Барабаниста ви е стабиларака... затова звучите стегнато и цялостно. Личи си че ги усеща нещата в ритъм... Китарите много добре звучат като за домашен запис директно с кабелите в звуковата карта и след това софтуерно... браво, справили сте се изключително добре.

 

 

- -и:

Що няма бас китара бе?! Направо сте за "прибиване"! Бързичко да си намерите басист и да сложите бас, че е плоско и сухо без него! Барабаниста явно "иска да се чува", но го разбирам... според мен е най-добрия от вас (без надувания само).

Вокала е най-зле, защото... няма техника за екстремно "пеене". Много изпуска въздух в буквалния смисъл и някои думи направо са като хрип и дори шепот. Да внимава и да намери чалъма на този вид "пеене", щото има такъв. Просто трябва да го усети иначе, рано или късно, ще се повреди нещо...

Кви са тия псевдо-политико-социално-деструктивни текстове. Това ли е модерно още от Диогеново време насам!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Що няма бас китара бе?!

Как ще няма бас бе?!?!?!?

Че то едната песен почва само с бас.Бас си има през цялото време!

 

А към групата имам въпрос: Абе как ги докарахте и 3те песни по 2 мин. и 48 секунди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпреки че тоя стил ми е неприятен , обективно ви казвам че песните са страхотни,качеството на звука също,браво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що няма бас китара бе?!

Как ще няма бас бе?!?!?!?

Че то едната песен почва само с бас.Бас си има през цялото време!

 

А към групата имам въпрос: Абе как ги докарахте и 3те песни по 2 мин. и 48 секунди!

Ми 'а де?!

 

Верно, че още на Санити Крисис се чува нещо като бас семпъл в началото, ма аз го помислих за клавир... замъглено звучи... и после сякаш спира да се чува! Няма бас бе... слушам го и сега.

 

И на Блайнд Хейтрид в началото има нещо като бас и после замлъква.

Тука баса според мен за такава музика трябва да ззвучи като на Cryptopsy... направо да плющи! А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що няма бас китара бе?!

Как ще няма бас бе?!?!?!?

Че то едната песен почва само с бас.Бас си има през цялото време!

 

А към групата имам въпрос: Абе как ги докарахте и 3те песни по 2 мин. и 48 секунди!

Ми 'а де?!

 

Верно, че още на Санити Крисис се чува нещо като бас семпъл в началото, ма аз го помислих за клавир... замъглено звучи... и после сякаш спира да се чува! Няма бас бе... слушам го и сега.

 

И на Блайнд Хейтрид в началото има нещо като бас и после замлъква.

Тука баса според мен за такава музика трябва да ззвучи като на Cryptopsy... направо да плющи! А?

прав е кулегата,много воднист звучи баса в санта клаус

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

adXok мерси за критиката, доста е конструктивна! Съгласен съм с повечето неща, които каза. Барабаниста ни наистина е най-добър в групата <_< и това е ясно май на всички. Радвам се, че ти е харесала китарата, имайки предвид колко зор видях докато я запиша и обработя, така че да звучи поне прилично. Не са баш директно с кабелите в картата де, през Shure Sm 57 са и през микрофонен предусилвател, но пак..не ми е цвете "equipment-а". С баса явно съм се поизложил, него горе долу за един ден го записах и обработих, с взета на заем бас китара и с нищожен опит в обработката на бас китари :D

 

А това с 2:48 си е странно хехе..като миксирах Sanity Crisis и Force Fed видях че са по толкова и реших Blind Hatred, която беше 2:51 да и отрежа 3 секунди от затихването, та да са всички по 2:48. Не се подвеждайте обаче, това демо не е максимално обобщаващо за стила ни...последната ни песен е 8:20 :D Затова и пише демо 2005

 

Edit: благодаря и на другите за мненията :rolleyes:

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

С баса явно съм се поизложил, него горе долу за един ден го записах и обработих, с взета на заем бас китара и с нищожен опит в обработката на бас китари <_<

...

Защо изпуснахте Щурмфюрера !!!!! :rolleyes: какво стана с този пич ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

С баса явно съм се поизложил, него горе долу за един ден го записах и обработих, с взета на заем бас китара и с нищожен опит в обработката на бас китари :cheers:

...

Защо изпуснахте Щурмфюрера !!!!! :virtuoz: какво стана с този пич ?

На сайта ни е споменато в последния update. Ще ви помоля да не навлизаме в офтопик :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Супер :headbang: останалите неща повече ли те кефят или нещо в миналия микс е по-добре? Би трябвало да се чува разликата предвид това че са правени на различни колони :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като цяло има добри неща,но вокала нещо не ми допада...а и това май е групата ,с която най се доближаваме по стил в този форум :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :virtuoz: останалите неща повече ли те кефят или нещо в миналия микс е по-добре? Би трябвало да се чува разликата предвид това че са правени на различни колони :P

микса е много по пипнат личи си,пипнал си и баланса китари /барабани към по добро е видно.

особенно впечатление прави на 1:40 (Blind Hatred )на бързата част :godbless: и баса си казва своето разбира се.Стария бас беше по така плосък, тоя направо кърти.

Касите и те звучат по добре.Напрайл си супата от честоти добре явно:D

 

 

:D

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер  :P останалите неща повече ли те кефят или нещо в миналия микс е по-добре? Би трябвало да се чува разликата предвид това че са правени на различни колони  :D

микса е много по пипнат личи си,пипнал си и баланса китари /барабани към по добро е видно.

особенно впечатление прави на 1:40 (Blind Hatred )на бързата част :godbless: и баса си казва своето разбира се.Стария бас беше по така плосък, тоя направо кърти.

Касите и те звучат по добре.Напрайл си супата от честоти добре явно;)

 

 

:D

:P

точно :D:virtuoz::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.