Jump to content
Българският форум за музиканти

Ша-Ша,"Няма да ядеш"


Fill

Recommended Posts

Колега Fill, не се ли казва "нашата група"?

 

Клипът е супер - най-накрая да видим кака в амплоа различно от Бед Гибонс :)

...а Вие що така сте излезли, леко смешен - да не отвличате вниманието на зрителя от кака, може би, а :)

 

Имам само една забележка - защо по време на солото на бас, Ви разтриват китарата по тънките струни с полицейска палка, вместо да видим бас?

 

Парчето също е чудесно - с абсолютен потенциал за тотален хит, без да е "неприлично", което май не е много лесно :offtopic-001:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее - страхотно, напълни ми душата! :greenangel:

 

Първо - сюжетът (и някои цели реплики и фрази) звучат много 'близко до дома' - точно на такава диктатура съм съвсем реално подложен от известно време ('щото имам нужда, де :greenball: )

 

Второ - страшно свежо, поредно откритие за мене и попълнение на дългогодишни пропуски (един човек всъщност познавам от бивша култова група, която и в чужбина ме беше достигнала с 2 албума навремето; но вокалистката ме смая с глас и присъствие - особено като разходих из другите неща в YouTube).

 

Визуалната реализация е също много свежа и стилна, цялото преживяване е истинско удоволствие (зарадвах и домочадието). Слънце ми огря в ужасно мрачна Англия - браво!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Така, така! :recourse: Ама ние си я знаем Гергана и мисля, че даже може мноооого повече. :godbless:

Парчето е готино, текста е остроумен. Заслужава малко по-хубав клип.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма кретения

 

Кака Гери прилича на строгата госпорадка тука хехе :hysterical:

 

Цвъри, а тази шапка колко ти подхожда само.

 

Поздрави на цялата банда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, супер!

 

Много се набива мелодията, дори само след първото слушане!

 

Поздрави!!!

 

От утре съм на диета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:yahoo::drummer::yahoo:На мен пък, ми се отвори апетит за още от манджите на "миША-маША" :music::dance::hysterical:искам да ядем, искам да ядем, тра-ла-ла-тра-ла-ла :hysterical::yahoo:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.