Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустични барабани в България


Recommended Posts

Здравейте...темата може би е малко тъпа, но не успях да намеря актуални каталози или някакви цени и сайтове изобщо където да мога да разгледам в България от къде мога да си купя и какви акустични барабани.

 

Ако можете да ми кажете град-магазин-марка-цена....понеже съм от Шумен а тук има само един магазин с надути цени от томан и няма как да се разхождам по градовете само за да търся дали има нещо..

 

Целта е само ориентировачна и ще съм много благодарен на всички които помогнат

Редактирано от Prodrummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, това беше едно от нещата които се надявах да науча.

 

Също така до ушите ми достигна слух че се продавли Сонор на прилични пари някъде из родината...ако някой може да подтвърди много ще се радвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не ми е много далеч ама само за да надникна в един магазин много не си струва...за това исках някой който е от там ако може да каже, и в София нещата как са...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек с близо 180 мнения в този форум,а да няма информация за фирмите вносителки на музикални инструменти в България и как да намери техните интернет страници.....е,това е вече за :icon_shithappens: ,защото явно пребиваването ти тук е абсолютно безмислено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musicworld.bg/en/home

Тук можеш да видиш цени и наличност в Динакорд.

За съжаление не е съвсем активен и не може да се пазарува все още,но можеш да се информираш поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за сведение на Вихро за да разбере защо пускам темата, както във Варна има 3 4 музикални магазина (поне на мен токова са ми известни) си потърсих педал за барабаните и какво намерих...само два кардана в цяла Варна и нито един не ми вършеше работа...затова по сайтовете е едно а по магазините не съвсем същото. И музикални инструменти като цяло и барабани са две различни неща понеже в доста магазини това е доста пренебрегнат инструмент...за клавири и китари проблема е много по малък, но за барабаните (освен в София може би) стоят по другояче нещата....

Редактирано от Prodrummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич ти от къде падаш?

Отивам аз във Варна и ........ супер кардан, супер чинели, супер барабани, и т.н.

Тези екстри са лукс за цяла България. Не бива да се учудваме, че няма каквото ни трябва. Има само масови модели, които със сигурност не са много качествени. По - принцип е нормално да питаш, ама с наличието на глобалната ни мрежа, май трябва да си отговаряме сами вече на тия въпроси. Нищо лично, просто питам.

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И музикални инструменти като цяло и барабани са две различни неща

 

Не неса! различни неща , барабаните са музикални инструменти както всички останали.

 

А щом имаш толкова големи претенции отиди в София там има малко повече магазини.

Пък ако имаш пари може да ти поръчаме нещо от чужбина. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С "надути цени от томан" имам предвид че собственика на магазина ходи в края на всеки месец до Германия, пазарува от томан и в магазина ги слага с около 40 % надценка...

 

А на всеки е ясно че китари много по лесно се продават отколкото барабани поради разликата в цената и имайки предвид в България развитието на музиката спрямо други страни е по трудно намирането...

 

Но темата взе съвсем друга посока, затова нека спрем спора до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.