Jump to content
Българският форум за музиканти

Без картинки в подписите


Recommended Posts

Какво ще кажете за идеята да се забранят картинките в подписите? Или някак да се ограничат... Когато съм на работа нямам никакви грижи, но вкъщи съм на ЛАН, който не е особено бърз, в резултат на което картинките и по-точно линкнатите тежки анимирани гифове ми разкатават фамилията отвсякъде, само като пример - нинджата от подписа на Circles, много е смешно, даже си сейвнах гифчето, обаче просто ми ебава мамата вкъщи, като видя, че е писал в някоя тема, направо се отказвам да влизам, щото таково насичене настава, че направо ми се отщява живота...

 

Та за идеята?... Поне гифове да не може да се слагат? Плс...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема грижа братле, то и без това ми писна вече тая нинджа.. изрязвам я :happy:

 

обаче аватарчето мисля да си го запазя още известно време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В настройките си можеш да щракнещ една чавка, която то скрива подписите на

потребителине, но въпреки това подкрепям идеята, че е добре да се ограничи размера им(като резолюция и като размер на файла).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хааа, това за включ-изключ на подписи и аватари не го знаех, яко! Знаех си, че има смисъл човек да прегледа настройките първо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в днешно време не всеки е с бавен нет и има подобен проблем.Аз съм против премахването им, но наистина е хубаво да не се прекалява(относно размер и брой).Има някои юзери от които един пост е почти цяла страница....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махам картинката :arrow: .

Така или иначе взе да ми писва, гледам си баса всеки ден... А и предполагам че е дразнещо за някои по една или друга причина..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм ЗА това да се ограичат или най-добре да се махнат картинките от подписите. Ако го измъдрим може да сложа такова правило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махам картинката :arrow: .

Така или иначе взе да ми писва, гледам си баса всеки ден... А и предполагам че е дразнещо за някои по една или друга причина..

Пфууу!! Ужасен, грозен, отвратителен бас! Добре че го махна! :P:godbless:

 

обаче аватарчето мисля да си го запазя още известно време

@Circles - рискуваш (почти) никой да не чете мненията ти :P - просто вниманието постоянно се отклонява някакси встрани... :godbless:

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картинката на моя подпис нали не е много голяма? Защото си я харесвам и не искам да си я махам :wall:

Не, мъничка е :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.